V posledním utkání podzimu potvrdili  žáci druhé místo.V dohrávce 9.kola naši kluci v treninkovém tempu nedali věkově mladšímu soupeři šanci.Je pravda,že výkon Mochtína nebyl zrovna oslnivý.Hráči již věděli,že postoupili do finále OP a díky tomuto faktu se  nedokázali správně vyhecovat.Tentokrát nemohl nastoupit Jakub Bejvl,ale i tak si stopeři Petr Reitmayer a Jakub Rubáš s ojedinělými náznaky šancí domácích poradili.Díky tomu udržel náhradní brankář Tomáš Řeřicha čisté konto.Na zápas se  přišel podívat i náš dlouhodobě nemocný gólman Dominik Beneš,kterému přejeme brzké uzdravení.

I přes celkem snadnou výhru se kluci po zápase radovali nejen z této výhry,ale především z druhého místa ve skupině A OP žáků.Že to bylo umístění zasloužené ukázal minulý zápas s Měčínem.

Teď nás čeká měsíc volna a pak příprava na jarní finálové boje.Chtěl bych apelovat na hráče,aby tuto přípravu nepodceňovali,protože soupeři budou kvalitnější a o konečném umístění budou rozhodovat maličkosti a ten kdo bude lépe připraven má větší šance uspět.

Sestava:Řeřicha-Kozák,Reitmajer,Rubáš,Zajíc-Bočkay,Malenka,Lorenc,Hadáček-Smolík,Peleška Jiří

Střídali Žiak,Pretzelmayer Jaroslav,Tománek Vladimír