Nedělní zápas mužů 18.10.2009 se bude hrát na hřišti ve Velkých Hydčicích ! Je to nejsušší hřiště na okrese Klatovy a tak je zde záruka, že i při další nepřízni počasí se zde zápas MOCHTÍN - PAČEJOV odehraje !

Se změnou hřiště  souhlasí i STK PKFS, ví o tom včas i soupeř a nyní je již na nás, abychom organizačně vše zvládli.

Pojedeme (doufám, že ještě nějaký seženu) autobusem, odjezd z Klatov od Lídlu ve 13,35 hod., z Mochtína od zast. ČSAD ve 13,50 hod.  V případě, že autobus nebude, tak pojedeme ve stejných časech auty !

Naše béčko mužů v sobotu ve Vrhavči nehraje (okresní soutěže jsou zrušeny) a tak předpokládám, že do V.Hydčic pojede v neděli co největší počet hráčů a to nominovaných i dalších. Prosím všechny nenominované, aby si s sebou vzali věci na případný záskok v "A" mužstvu, protože se může stát, že někdo z nominovaných nebude moci jet. Již nyní víme, že zdrav.problémy má St. Jarabica i někteří další. Děkuji Vám předem !

NOMINACE na zápas zůstává ze čtvrtka 15.10. s tím, že od všech nominovaných potřebuji závazně potvrdit  o b r a t e m, že tuto změnu četli a že pojedou !!!!! Volejte, posílejte SMS (K.Šot - 376 315974, 605 357370) !  Lze to vyřídit i za spoluhráče. Počítáme i s M.Bejvlem (je-li již v pořádku) - ozvi se !

Přeji krásný víkend a v neděli na fotbale na viděnou !!! Vyřiďte tuto změnu i ostatním, včetně fanoušků, aby do Hydčic jelo co nejvíce lidí !!!