Nečekaně brzo se přihlásila o slovo paní ZIMA. Prudké ochlazení, déšť a sněžení je průvodním jevem posledních dní. A víkend nemá být lepší! Trenovalo se, ale počet účastníků nebyl ideální. Nominace mužů se po čtvrtečním treninku vytvořila,ale všichni, kteří v ní jsou a nebyli na treninku, musí svoji účast na zápase potvrdit (K.Šotovi na tel.376 315974, nebo 605 357370) a to obratem, aby mohla být včas zajištěna náhrada !

V pátek 16.10. 09 hraje naše mladší přípravka své poslední utkání podzimu v Klatovech na hřišti v Podhůrčí (od 16,00 hod.) s TJ Klatovy "A".

V sobotu 17.10. 09

- hrají naši dorostenci doma od 10,00 hod. s TJ KOLINEC,  naše starší přípravka zajíždí do Chanovic, kde hraje s místním Chanosem od 13,00 hod. Žáci So Mochtín zajíždí do Lub, kde od 13,15 hod. odehrají zápas OP s místním Startem VD Luby.

- MUŽI "B" So Mochtín zajíždí k utkání OP do VRHAVČE. Zápas začíná v 15,30 hod., jede se auty ! Odjezd z Mochtína a od pošty z KT ve 14,10 hod., pak společně z KT od Kauflandu ve 14,20 hod.      NOMINACE : Tomaka, Rajtmajer, Švátora Ji.,Křivánek, Špindler, Břečka, Zoubek, Nováček, Dolejš st., Dolejš T., Nový, Voráč, Kolárik,Lapáček

V NEDĚLI 18.10.09

-MUŽI "A" So Mochtín hrají další zápas I.B třídy doma s TJ Sokol PAČEJOV od 15,30 hod. NOMINACE : Hromada, Rajtmajer, Dolejš Ji., Jarabica, Dolejš T., Čeleda, Švátora P., Hořejší, Podráský, Kašpar, Voráč, Tykal, Troch,Novák  (Bejvl, Nováček, Matoušek,Lapáček - domluvíme po sobotním zápase)

Případné OMLUVY a změny volejte obratem (na 605 357370) !!!

Srdečně zveme všechny naše příznivce !!!