V tomto zápase se potvrdily naše předsezónní ambice,kdy jsme s našimi hráči ročníku 91 chtěli hrát na opačném konci tabulky než hrajeme.Proti 3. týmu tabulky OP nastoupil jak Honza Voráč,tak po dlouhodobém zranění rozehrávající se Petr Sysel a na hřišti i na konečném výsledku to bylo znát.    V 1. půli jsme měli mírně navrch,soupeř hrozil pouze z rohových kopů.My měli 2 šance,první po hlavičce Sysla,kterou z brankové čáry vyhlavičkoval obránce hostí a druhou při průniku Milana Matouška z levé strany,jehož střelu gólman hostí vyrazil jen nohou,ale volný odražený míč nikdo nevrátil do odkryté brány.2. půle začala svižně,když Voráč zatáhl po levé straně míč a střídající Honza Potužník netrefil balón v jasné tutovce.Vzápětí se vyznamenal Pavel Kardoš,když bravurně vyrazil na roh tvrdou umístěnou ránu pod břevno.Poté vzal Voráč na půlce míč,potáhl si ho k šestnáctce soupeře a z levé strany na hranici vápna ranou po zemi k protější tyči nedal borskému brankáři šanci.V těchto chvílích jsme soupeře přehrávali,ale další 100%-ní šance zahodili Honza More a M.Matoušek.Ovšem také soupeř "kousal",a o to víc,když jsme nedokázali zvýšit náš hubený náskok.Hosté hrozili jak z rychlých brejků,tak opět po rohových kopech a po jednom z nich prošel míč přes celé "vápno" k nepokrytému hráči soupeře- 1:1.Pak se hra "přelévala" od "šestnáctky k šestnáctce",až v předposlední minutě téměř totožně zopakoval své sólo Voráč a tentokrát technickou střelou kolem brankáře k bližší tyči stanovil výsledek utkání na 2:1.

Sestava: Kardoš,L.Matoušek,Sysel,Bláha,Hrudička,Žiak (46.-Potužník),Flodr (87.-Musílek),Voráč,Kuželík (56. Sukovatý),J.More (74.-R.Matoušek), M.Matoušek.