Mochtínští dorostenci získali 1. mistrovský bod až ve svém pátém zápase.V prvním poločase měli hosté mírně navrch a cca po čtvrthodině získali vedení,když M.Matoušek se po nahrávce Kuželíka ocitl sám před brankářem a střelou kolem něj skóroval.Domácí se na dostřel dostali během 1. půle pouze 3x,kdy hrozili především ze standartních situací.Těsně před přestávkou se na to nemohl dívat levý bek hradešických,vzal míč na své půli a obešel vše,co mu stálo v cestě (min. 4 hráče hostí-pravá strana a stoperská dvojice) a zaskakujícímu Martinu Škodovi (Kardoš-angína) v brance nedal šanci.Stejně jako před 14-ti dny v Plánici jsme nazachytili začátek 2. půle a po zbytečném faulu skoro na polovině hřiště domácí z TK cca ze 40 m skórovali.Hra se pak odehrávala především ve středu pole,domácí nevyužili dvou brejků a my několika rohů a 2-3 TK ze střeleckých pozic.Naštěstí pro nás odpískal sudí faul na R.Matouška na hranici vápna jako penaltový a v 90. min. Flodr z PK vyrovnal.

Sestava: Škoda,Potužník,Kloupar,Bláha,L.Matoušek,Kuželík,Žiak (79. min. Musílek),Flodr,Hrudička (71. min. R.Matoušek),J.More (62. min. Sukovatý),M.Matoušek.