Fotbaloví příznivci TJ Sokol Mochtín se mohou i o nastávajícím víkendu těšit na zajímavé duely našich fotbalistů. Největším tahákem bude nedělní (20.9.09) okresní derby I.B třídy mužů, ve kterém Sokol Mochtín hostí doma nováčka soutěže - Sokol Měčín !

V SOBOTU 19.9.2009

- hraje doma od 10,00 hod. dorost So Mochtín se Sokolem Kasejovice který vede tabulku OP

- m u ž i  "B"  TJ Sokol Mochtín zajíždí k těžkému utkání do Janovic, kde utkání okresního přeboru začíná v 16,30 hod. Jede se auty, společný odjezd z Mochtína v 15,10, z Klatov od pošty v 15,20 hod. DREZY - Švátora Jiří.    NOMINACE hráčů : Rajtmajer, Tomaka, Švátora Ji., Křivánek J., Staněk, Nováček, Břečka, Lapáček, Dolejš Ji.st., Zoubek, Petrů, Kolárik L., budou-li moci přijít hráči po zranění (Špindler, Novák,), tak budeme moc rádi. Ti, kteří nebyli ve čtvrtek v Mochtíně na treninku, obratem potvrdí K.Šotovi (605 357370) svoji účást na zápase dle nominace(včetně uvedených v závorce) !

V NEDĚLI 20.9.2009

- hrají venku žáci So Mochtín (od 10,00 hod. v Měčíně), starší přípravka (od 10,00 hod. v Bolešinech) a mladší přípravka (od 9,30 hod. v Sušici).   DRŽÍME VŠEM PALCE  !!!

- od 16,30 hod. v Mochtíně se hraje derby I.B třídy mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol MĚČÍN. NOMINACE hráčů : Rajtmajer, Hromada, Bejvl, Jarabica, Švátora P., Troch, Dolejš T., Kašpar, Hořejší, Voráč, Čeleda, Tykal, Podráský, Břečka, Nováček (Novák - bude-li moci). V případě omluvy, bude provedena donominace - buďte připraveni.

Srdečně zveme na všechny zápasy naše příznivce !!!