Bez sedmi hráčů základní sestavy a pouze v deseti prohláli žáci ve Strážově 2:7.Důvody neúčasti byli různé (zranění,dovolená s rodiči,střídavý start)Bohužel se to vše sešlo v jeden víkend.Další ranou bylo,že nemohl chytat náš gólman a do brány  tak musel poprvé v životě Jakub Bejvl.Ten sice dělal co mohl a minimálně pět gólovek pochytal,ale na druhé straně chyběl ve stoperské dvojici.

I přes tuto prohru jsem byl s hrou našich kluků vcelku spokojen.V některých momentech byli dokonce fotbalovější než domácí.Mile překvapil Viliam Pretzelmayer(roč.98),který svými kličkami a nahrávkami motal soupeři hlavu.Opět musím hráčům vyslovit pochvalu především za bojovnost a snahu.I přes nepříznivý výsledek se kluci snažili hrát a podařilo se jim i dvě branky vstřelit .

Ostudou celého utkání tak zůstává výkon rozhodčího,který svými nepřesnými výroky,pomohl domácím k vysoké výhře.Netvrdím,že bychom neprohráli,ale vývoj i výsledek zápasu by byl asi jiný.Za stavu 1:0 pro domácí nám odpíská ofsajd,který zjevně nebyl.Na druhé straně jasné postavení mimo hru neviděl, i když mu ho pomezní avizoval.Ve druhém poločase jdou naši čtyři hráči na jednoho ,na hranici velkého vápna.Jeden náš hráč zůstává po souboji ležet na trávníku sudí přeruší hru a následně nechá zahrát míč rozdodčího,který soupeř odkopne na naši polovinu.Ovšem vrcholem bylo vyloučení našeho hráče po udělení ŽLUTÉ KARTY !!!!Po zápase na dotaz proč hráče vyloučil "pan "rozhodčí pouze krčil rameny.Ptám se proto znovu :"jestliže hráč dostal druhou žlutou kartu měl následně vidět červenou,ukázal jste mu ji?"Odpověď:"nikdo z hráčů dvě žluté nedostal."Bohužel v našem fotbale je to pořád tak,že rozdočí je nedoknutelný a za případné stížnosti je potrestán klub.Možná by bylo dobré,aby kluby měly možnost sudí hodnotit v zápise, např. známkou od jedné do pěti a podle toho pak rozhodčího odměňovat.Proč by měl mít dobrý rozhodčí stejnou odměnu jako ten,který to neumí?Ale to je spíše filzofická otázka.

Sestava:Bejvl-Bočkay,Rubáš,Lorenc,Zajíc-Kučera,Tománek,Pretzelmayer Viliam,Pretzelmayer Jaroslav-Beneš