V utkání v Janovicích dokázali naši kluci vyhrát i když prohrávali po poločase 1:2.

Úvod vyšel lépe Mochtínu a již v 10.minutě vstřelil gól Lukáš Malenka.V tuto chvíli se zdálo,že zápas bude jednoznačnou záležitostí hostů.Větší část první půle se hrálo na polovině Janovic .Bohužel se hráči nechali ukolébat brzkým vedením,přestali být důrazní v koncovce a tak přišel trest v podobě dvou branek v naši síti.Janovičtí ze dvou šancí dvakrát skorovali po chybách našich hráčů.

Po změně stran přidali naši borci na důrazu a po brankách Zbyňka Smolíka a Jakuba Hadáčka otočili výsledek na 3:2.Čtvrtý gól přidal opět Smolík a o zápasu bylo rozhodnuto.Od tohoto okamžiku Mochtín ožil a zcela ovládal dění na hřišti.Ukázkou získaného sebevědomí bylo sólo stopera Jakuba Bejvla přes celé hřiště zakončené na hranici velkého vápna střelou levačkou těsně nad domácí svatyni.

Pochvalu zaslouží všichni především za výkon v druhé půli.Otočit nepříznivý výsledek je těžké po psychické stránce i pro dospělé, natož pak pro děti.Děkuji tedy hráčům,že v sobě našli  dostatek sil na zvrácení výsledku a hráli až do konce.

Dalším pozitivem do budoucna je i fakt,že jsme se museli obejít bez několika starších hráčů a měli jsme pouze jednoho na střídání.

Sestava:Beneš-Bočkay,Rubáš,Bejvl,Zajíc-Smolík,Peleška Petr,Malenka,Hadáček Jakub-Pretzelmayer Jaroslav-Peleška Jiří.