O víkendu 22. a 23.8.2009 budou naši muži bojovat na hřištích svých soupeřů o mistrovské body v novém soutěžním ročníku 2009/2010. V sobotu 22.8. jede béčko do Železné Rudy, v neděli pak áčko do Svéradic - srdečně na oba duely zveme i naše příznivce. Hlavně pak na utkání do Svéradic, kam jede velký autobus (do Ž.Rudy jen mikrobus na 16 lidí !) a navíc je ve Svéradicích pouť !!!  Naši dorostenci se také připravují na svůj start v mistrovské sezoně. Jsou momentálně od čtvrtka na soustředění v Nezamyslicích, v sobotu 22.8. mají plánovaný přípravný zápas od 10,00 hod. s Žichovicemi.

Nominace a pokyny k dopravě na oba zápasy mužů :

SOBOTA  22.8.09 - muži B. do Žel. Rudy - začátek je tam v 17,00 hod. - NOMINACE : Tomaka, Kubala (?), Staněk, Břečka, Dolejš Ji.st., Dolejš T., Nový L. (?), Nováček , Troch R., Lapáček, Švátora Ji., Voráč, Matoušek (?). Hráči s otazníkem nejsou jistí - obratem K.Šotovi potvrdí, zda pojedou, či ne (605 357370) !     Jede se mikrobusem (16 míst), odj. z Klatov od Lídlu v 15,15 hod. - drezy doveze do KT Ji. Švátora.  POZOR ! M.Břečka již bude v Ž.Rudě (nebude-li v KT), stejně tak, jako P.Staněk. V Nýrsku by měl u silnice čekat P.Kubala, v Milencích pak R.Tomaka.    Prosím hráče o dochvilnost a o minimální prostoje (čekací hodiny jsou u tohoto dopravce drahé). Děkuji K.Š.

NEDĚLE 23.8.09 - muži "A" do Svéradic - zač. zápasu je v 16,00 hod. - NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Jarabica, Bejvl, Švátora P., Dolejš Ji., Babka, Podráský, Kašpar, Hořejší, Čeleda, Tykal, Zoubek, Dolejší T., Voráč, Troch,(Matoušek) - jede se autobusem(p.Ptáčka), odj. z Klatov od Lídlu ve 14,15, z Mochtína (zast. ČSAD) ve 14,25 hod.  - drezy zaj. K.Šot

Případné omluvy - u obou týmů obratem K.Šotovi (605 357370), aby mohla být zajištěna náhradní nominace !

Držíme palce a přejeme hodně úspěchů   ! ! !