Letní příprava mužů So Mochtín byla zahájena v sobotu 18.7.2009 v Mochtíně na hřišti s umělým povrchem. 8 hráčů bylo omluveno, z neomluvených nedorazili jen M.Břečka a V.Špindler.

I další treninky v tomto týdnu , v úterý a čtvrtek 21. a 23.7. od 18,00 hod., proběhnou v Mochtíně. Hlavní hřiště i treninkové je v rekonstrukci a tak se bude trenovat na treninkové travnaté ploše u hl.hřiště a pak na umělce.  Vezměte si s sebou proto vhodnou obuv na obě plochy !!!   Další treninky pak dojednáváme na hřištích jiných odddílů - včas dostanete informaci.       Účast všech je nutná !    Případné omluvy předem !

Již tuto sobotu 25.7.2009 odehrají naši muži 1.přípravný zápas a to s Okulou Nýrsko od 17,00 hod. na hřišti v Janovicích.   Jedeme auty, spol.odjezd z Mochtína v 15,40, z Klatov od pošty v 15,50 hod.   Nominaci  určí trenér St. Skala na čtvrtečním treninku, kdo se může zúčastnit až sobotního zápasu, ten mu tuto skutečnost sdělí do čtvrtečního treninku telefonicky  (725 042570) !!!

Rozlosování Podzimu 2009 je již připraveno pro hráče i fanoušky tradiční písemnou formou. Bude také zvěřejněno na našich webových stránkách. Musí se ale počítat s tím, že může dojít ještě k nějakým menším změnám.