Naši fotbalisté Sokola Mochtín se v sobotu 27.6.2009 zúčastní tří akcí, kterými by se měli rozloučit s úspěšnou sezonou 2008/2009.

..starší přípravka So Mochtín zajíždí na silně obsazený turnaj do Skelné Huti. Sraz tam je v 9,00 hod., nominaci a pokyny vydává trenér Tomáš Kapusta

.. žáci So Mochtín jedou na slavnostní akci do Janovic. Odehrají tam přátelský zápas s FK Janovice, který by měl začít v 10,30 hod. Pokyny vydává trenér Stanislav Bejvl.

.. muži So Mochtín zajíždí na turnaj - memoriál J.Kašpara do Konstantinovo Lázní. Ve čtvrtek (25.6.) byla provedena nominace hráčů na tuto akci, ale stále ještě potřebuje doplnit alespoň o tři hráče !

Nominace : Čeleda, Břečka, Kašpar, Babka, Plánička, Švátora P., Podráský, Sysel, Kubala, Dolejš T.,  - někteří další jsou rozjednaní, ale musí svůj start ještě v pátek potvrdit ! Máte-li ještě někdo zájem na turnaj jet hrát, obratem to tel. nahlašte K.Šotovi - 605 357370 (a mohou to být i hráči - kamarádi z jiných klubů) !  Doprava bude auty hráčů (P.Švátora, Ji.Podráský a P.Kubala), - odj. z Mochtína v 7,35 h.(Švátora,Čeleda, Plánička), z Klatov od pošty pak v 7,45 hod. (ostatní).

Turnaj tam začíná v 9,30 hod. 1.zápasem, Mochtín pak hned následně hraje druhý. Ve 12,30 hod. začíná vložený zápas starých gard K.Lázně - Kozolupy, po něm se dohrává hlavní turnaj. Poražení z dopoledne o 3.-4.místo, na závěr finále (vítězové dopoledních zápasů).

Po turnaji  se na hřišti koná diskotéka, naši hráči se jí chtějí zúčastnit. Noclehy mají zajištěné v místním kempu, návrat zpět se plánuje druhý den v neděli dopoledne.

Přejeme našim fotbalistům hodně úspěchů na uvedených akcích !