Na turnaji pořádaném Slavojem Koloveč obsadili žáci první místo a mladší přípravka byla druhá.Jako první zasáhli do bojů žáci.V dopoledním programu došlo k několika změnám.   První změnou bylo,že místo čtyř týmů  nakonec hráli pouze tři.Družstvo Mrákova se na turnaj nedostavilo a tak pořadatelé museli improvizovat.Druhou změnou bylo prodloužení hrací doby na 2x18 minut, místo avizovaných 2x15.Nakonec pořadatelé změnili i počet hráčů u kategorie starších žáků a to z 7+1 na 5+1.

Naším prvním soupeřem byl Sokol Merklín.Po počátečním oťukávání a zvykání si na system vyhráli naši kluci 10:5 když branky vstřelili-Smolík 6x,Kuželík 2x,Kuchař,Malenka.Do druhého zápasu vstoupili lépe domácí,kteří se ujali vedení a do stavu 3:3 byli rovnoceným soupeřem.Nutno podoknout,že na našich hráčích se projevila jednak únava z předchozího zápasu a svou roli hrálo i menší podcenění soupeře po předcházející výhře.Kluci ale zabrali a porazili Koloveč 9:3 a to jen díky vynikajícímu brankáři Slavoje.Góly vsítili Smolík 5x,Voldán,Malenka,Žiak M.,Kuchař.Střelecky se tentokráte nedařilo Bejvlovi,který sice jeden gól dorazil po faulu na Smolíka,ale mezitím rozhodčí odpískal penaltu.Tu bezbečně proměnil Zbyněk.A tak si Kuba do statistik mohl připsat "jen" šest gólových přihrávek.

I když se zdá,že soupeři nebyli až tolik kvalitní a není třeba toto vítězství nějak zbytečně přeceňovat je na druhé straně zmínit,že jsme na turnaj nejeli v nejlepší sestavě a věkově jsme byli spíše mladší.Proto chci poděkovat hlavně našim mladíkům,že se nebáli a bojovali srdnatě i proti fyzicky vyspělejším hráčům soupeřů.

Na závěr turnaje ocenili pořadatelé kromě týmů i nejlepší jednotlivce.Zde v všechny ceny patřili Mochtínu.Nejlepším střelcem byl Zbyněk Smolík s jedenácti vstřelenými brankami!!Cenu pro nejlepšího gólmana obdržel Domik Beneš za nejmenší počet obdržených gólů.Oceněni byli také nejlepší hráči jednotlivých mužstev.Zde  padla volba opět na Zbyňka na čemž se kromě trenera shodli i samotní hráči.

Výsledky utkání:Mochtín-Merklín 10:5,Mochtín-Koloveč 9:3,Koloveč-Merklín 4:4

Pořadí: 1.Mochtín 6 b.,skore 19:8; 2.Meklín 1 b. 9:14; 3.Koloveč 7:13

Mochtín reprezentovali:Beneš(95-G)- Žiak M.(94),Kuželík(94),Musílek(94),Malenka(95),Smolík(96),Bejvl(96),Voldán(96),Žiak J.(97),Kuchař(97)

Odpoledne bojovali naši nejmenší a ani oni se  nevraceli s prázdnou.Druhé místo za Viktorií Plzeň-dívky je skvělé.Právě v zápase s dívkami z Viktorky drželi kluci dlouho remizu ,ale bohužel ke konci jim již nezbylo dostatek sil a prohráli 0:4. I tak to byla nejnižší prohra ze všech týmů!Další smůlu si kluci vybrali v zápase s domácím Slavojem A,když nedokázali slibně se rozvíjecí zápas udržet a nakonec pouze remisovali 2:2.V posledním zápase s Kolovčí B si kluci pěkně zastříleli a vyhráli 8:0.I díky této výhře a lepšímu skore skončili Mochtínští druzí.

Výsledky Mochtín-Viktoria dívky 0:4,Mochtín-Koloveč A 2:2,Mochtín-Koloveč B 8:0;Viktoria-Koloveč A 7:0;Viktoria Koloveč B 8:0,Koloveč A-Koloveč B 7:0;

Pořadí: 1.Viktoria Plzeň-D 9 b. skore 19:0;2.Sokol Mochtín 4 b. 10:6;Slavoj Koloveč A 4 b. 9:9;Slavoj Koloveč B 0 b. 0:23

Nejlepším brankářem byl vyhlášen náš Marek Vlach.Nejlepším hráčem týmu Radek Mužík.Branky Mochtín -Mužík Radek 6x,Koranda  Michal 2x,Toman Petr,Černý Pavel,

Sestava:Vlach Marek (G)-Bohm Marek,Mužík Radek,Koranda Michal,Černý Pavel,Bauer Patrik,Potužník Ladislav,Kapusta Martin ,Toman Petr,Toman Marek