První květnový víkend přináší fanouškům Sokola Mochtín bohatý fotbalový program. Již v pátek 1.5.09 hrají naši žáci doma od 17,30 hod. mistrák s TJ Měčín.

V sobotu 2.5.2009 dopoledne hrají doma nejdříve ml. minižáci So Mochtín od 10,00 hod. se Startem VD Luby, od 11,20 hod. si to st. minižáci So Mochtín rozdají o body s TJ Klatovy "A".    Držíme palce !

Hlavním zápasem sobotního odpoledne - 2.5.2009 od 17,00 hod. bude okresní derby utkání I.B třídy mužů    SOKOL MOCHTÍN - SK Kovodružstvo STRÁŽOV .  Bude to souboj o důležité body týmů z popředí tabulky. Mochtín bude chtít hostům oplatit těsnou porážku z podzimu 2008 v poměru 1:2.    Škoda, že někteří hráči nebudou moci pro zranění nastoupit.

Nominace hráčů (po čtvrtečním treninku) na tento duel : Rajtmajer, Dolejš, Bejvl, Šup, Jarabica, Švátora, Babka, Kašpar, Čeleda, Troch, Novák, Zoubek, Plánička, Břečka. Sraz v 16,00 hod.

.. v neděli 3.5.09 zajíždí muži "B" So Mochtín k utkání do Veřechova , které tam začíná již v 15,00 hod.

Jede se auty hráčů - spol. odj. z Klatov od pošty ve 13,15, z Mochtína od kabin pak ve 13,25 hod.  Předběžná nominace : Holiš, Sysel, Staněk, Nový, Voráč, Zoubek, Dolejš st., Křivánek, Plánička, Břečka, Šťastný, Švátora, Nováček - upřesnění bude provedeno ještě v sobotu po zápase áčka se Strážovem.

Srdečně zveme na všechny zápasy naše příznivce