Dolejs07

V samotném závěru roku 2007 proběhlo v rámci turnaje v halové kopané mužů a dorostu v Klatovech také vyhlášení a ocenění nejlepších sportovců TJ Sokol Mochtín pro rok 2007.

V kategorii přípravek byl u mladšíků vyhlášen nejlepším sportovcem Tomáš Truchlý a u staršíků Zbyněk Smolík, nejlepší kanonýr okresních soutěží Klatovska .

V žácích se pocty nejlepšího dostalo Janu Moremu, nejlepším dorostencem byl vyhlášen Luboš Kašpar, kapitán mochtínského družstva, který si svými výkony několikráte řekl i o nominaci do A týmu mužů.

Sportovcem roku 2007 v kategorii mužů se tentokráte stal Jiří Dolejš, opora mochtínského áčka v krajské I.B třídě.

Poděkování a ocenění si vysloužili také trenéři a funkcionáři fotbalového oddílu TJ Sokol Mochtín za jejich obětavou práci v roce 2007.

U mladší a starší přípravky to byl trenér Tomáš Kapusta, u žáků trenér Stanislav Bejvl, u dorostenců trenér Jaroslav Pavlík, u „B“ týmu mužů trenér Jan Kolárik a hlavní pořadatel Jan Truska a u „A“ týmu mužů pak trenér Jaroslav Cihlář a vedoucí mužstva Karel Šot.