V sobotu 4.4.2009 se muži "A" Sokola Mochtín poprvé v r.2009 představili doma svým fanouškům. Nezklamali je. Porazili Přeštice B 2:0 a pokračují ve vítězném tažení. Béčko  mužů hrálo ve V.Hydčicích, kde prohrálo 0:5. Hráči nebyli rozladěni z vysoké porážky, ale z jednostranného výkonu rozhodčího Kurce, který domácím výrazně pomáhal.

so 4.4.09 - I.B tř. mužů So Mochtín - TJ Přeštice "B"  2 : 0 (1:0). Úvodní minuty patřili nečekaně hostům, kteří se tlačili do útočení a několikráte z VPK ohrožovali naši branku. Pak se naši hráči zklidnili, zlepšili pohyb i přihrávku, svého soupeře postupně zatlačili do defenzivy. V 15.minutě přišel dlouhý pas na Ji. Dolejše, ten se ve vápně šikovně uvolnil, ale jeho střela šla nad břevno hostující branky. O pět minut později se situace znovu opakovala. Tentokráte Ji. Dolejš hlavou přiklepl míč do šance Zd. Novákovi, který s přehledem otevřel skore - 1:0. Naši hráči se pak dostali do golových šancí ještě několikráte, v těch největších je ale zastavil hvizd rozhodčího, který 2x dal na pomezního hostí, i když o ofsajd vůbec nešlo.    Po přestávce měl Mochtín stálou územní převahu, ale do koncovky se hráči dostávali jen zřídka. Hosté podnikali jen ojedinělé útoky, naše spolehlivě hrající obrana je však do ničeho vážnějšího nepustila. Až v závěru zápasu se přeštičtí hráči pokusili hrát va-bank, chtěli srovnat na 1:1. To se jim nepovedlo. Naopak, udeřilo na druhé straně. Zd.Novák byl sražen ve vápně, z nařízené penalty Ji.Dolejš zvýšil na 2:0 pro Mochtín. Zbytek minut utkání již naši hráči v poklidu odehráli, mohli se spolu s fanoušky těšit z další jarní výhry.  Rozhodčí Zd. Veverka ze Zbiroha, ŽK 1:1, ČK 1:0 (P.Švátora po zbytečných 2 ŽK). Sestava : Rajtmajer,Šup,Podráský (Kubát), Troch (Břečka), Švátora P., Jarabica, Kašpar, Babka, Novák (Plánička), Bejvl, Dolejš. Branky : Novák Zdeněk, Dolejš Jiří  -  po 1.

4.4.09 - OP mužů Ta Velké Hydčice - So Mochtín "B" 5:0(4:0). Naše mužstvo mělo potíže se sestavou, ale nakonec k zápasu odejelo s 12 hráči a odhodláno uhrát co nejlepší výsledek. To se mu nakonec nepodařilo. Hráči nepřijeli domů rozladěni z vysoké porážky, ale hlavně z nesmyslného připískávání rozhodčího L.Kurce ve prospěch domácích. Ti právě s jeho přispěním šli rychle do vedení a i po jeho dalších "výmyslech" lehce stříleli další branky.  Dva naši hráči navíc pro zranění zápas nedokončili, Mochtín dohrával zápas v deseti. Rozhodčí Kurc ze Sušice, 30 diváků.Sestava: Petrů (Staněk), Čeleda, Špindler, Holiš, Staněk, Mazanec, Nový, Zoubek, Bláha,Křivánek,  Šťastný (Kolárik) .

Treninky mužů - pokračují každé úterý a čvrtek od 17,30 hod, !!!

Další zápasy našich mužů :

v sobotu 11.4.09 od 16,30 hod. Mochtín B - Bezděkov, v neděli 12.4. zajíždí "A" mužstvo So Mochtín do Záhoří. Pojede se autobusem a to již ve 12,00 hod. z Mochtína, ve 12,10 hod. z KT od Beránka ! Hraje se již od 14,00 hod. !  Nominace hráčů bude určena na oba zápasy po čtvrtečním treninku.