V sobotu a neděli 21. a 22.3.09 odehráli muži So Mochtín své poslední přípravné zápasy před mistrovským jarem 2009. Béčko prohrálo v Kvaseticích, áčko naopak vyhrálo v Nýřanech.

- so 21.3.09 So Kvasetice - So Mochtín "B"  4:1 (1:1). Ani v poslední přípravě nepodal náš "B" tým žádný oslnivý výkon. Sehrál sice s domácím Sokolem vyrovnanou partii, ale znovu vysoko prohrál. Do vedení šel Mochtín zásluhou D.Vítovce. Ten se vrátil společně s T. Holišem z Kosovské mise a oba by měli našemu béčku pomoci v bojích o záchranu. Domácí stačili do poločasu srovnat na 1:1 z penalty, po přestávce pak již stříleli goly jen oni a vysoko vyhráli. Mochtín trpěl především špatnou hrou zálohy, ale šance na goly měl také Hlavně pak Míra Břečka "zazdil" co se dalo.   Del. rozhodčí nepřijel, "pískal" J.Pavlík. Sestava mužů "B" So Mochtín : Kolárik J. (Vítovec), Holiš, Špindler, Zoubek, Staněk, Šťastný, Sysel, Švátora, Voráč, Nový, Vítovec (Petrů), Břečka. Branka: Vítovec Daniel - 1.

-ne 22.3.09 Dioss Nýřany "B" - So Mchtín "B"  0 : 1 (0:1). Domácí jsou nováčkem I.B třídy, k dispozici měli 17 hráčů. Zápas byl odehrán na škvárovém hřišti za silného větru a za vytrvalé převahy Mochtína. Do vedení šli naši fotbalisté ve 25.minutě. T. Babka utekl po pravém křídle, jeho centr si zpracoval J. Mareš a dělovkou poslal Mochtín do vedení. Stejný hráč měl o pět minut později další tutovku, ale jeho lob skončil těsně mimo. I v dalším průběhu utkání měli fotbalisté Mochtína celou řadu šancí na gol, ty největší pak L.Kašpar (2x), J.Mareš, Zd. Novák a M.Břečka. Zakončení však je stále achilovou patou našeho týmu, bylo z toho jen hubené vítězství. Sestava : Rajtmajer P., Švátora P., Podráský Ji. (Sysel P.), Troch R. (Novák Zd.), Bejvl M., Jarabica St., Kašpar L., Babka T., Křivánek J., Mareš J., Břečka M., branka : Mareš Jaroslav.

Treninky v tomto týdnu budou v Mochtíně  v úterý a ve čtvrtek od 17,00 hod. . Počítáme s maximální účastí, protože v sobotu a neděli 28. a 29.3.2009 již hrajeme 1.mistráky JARA 2009 !

V sobotu 28.3. jede naše ÁČKO do PAČEJOVA  (hraje se od 15,00) ! BÉČKO pak v neděli hraje doma (od 15,00) s FK Horažďovice "B".  Nominace  bude určena po čtvrtečním treninku.   V obou zápasech budeme chtít uspět !!!