V sobotu dopoledne se zúčastnila mochtínská mini přípravka turnaje v Klatovech na hřišti Na Rozvoji.
Mladší přípravka hrála turnaj v Bolešinech za účasti 4 družstev (Bolešiny, Mochtín, Luby A, Luby B).

Mini přípravka

Mini přípravka měla na turnaji v Klatovech dva týmy, každý tým odehrál 8 zápasů.
První tým bojoval statečně, druhý tým měl nějakou tu výhru.

Trenéři vyzdvihli za výkon především Ninu Vaisovou, která dala nejvíce gólů, dále Tadeáše Krause a Martina Doležala za bojovnost a góly.

Sestava:

V jednom týmu hráli Doležal Martin, Švára Štěpán, Truska Jaroslav, Rajtmajer Petr a Zítková Tereza, ve druhém týmu byli Kraus Tadeáš, Vaisová Nina, Sádlík David a Příbek Matěj.

Trenéři: 1. tým: Doležalová Petra, Kraus Roman; 2. tým: Žiak Milan ml.

Mladší přípravka

Mladší přípravka odehrála odložený turnaj od 10 hodin na hřišti v Bolešinech, kde se hrálo na 2 hřištích, všechny 4 zúčastněné týmy (Bolešiny, Mochtín, Luby A, Luby B) odehrály 3 zápasy po 25 minutách.

Ve všech zápasech podali mochtínští kluci (tentokrát nehrála žádná hráčka) dobré a bojovné výkony, ve 2 zápasech se mochtínská MP prosadila také střelecky (především David Kubaň z pozice levého obránce).

Nakonec mochtínští hráči uhráli 2 přesvědčivé výhry proti Lubům B a hlavně proti domácím Bolešinám, první zápas v turnaji však prohráli výrazným rozdílem, který však úplně neodpovídal průběhu zápasu, s Luby A.

Výsledky Mochtína:

Mochtín – Luby A 1:6

Mochtín – Luby B 8:4

Mochtín – Bolešiny 7:1

Sestava:

brankář: Truska Jan

obrana: Podráský Jiří, Troch Radim, Král Tomáš, Kubaň David

útok: Zítek Jan, Kraus Kryštof, Höfler Tomáš

Trenéři: Podráský Jiří, Troch Roman

Tréninky přípravek stále pokračují pondělky a čtvrtky vždy od 17:30 hodin.

Další závěrečné turnaje budou:

SP 11. 6. 2023 od 10 hodin v Klatovech

MP 18. 6. 2023 od 10 hodin v Sušici