V sobotu MP vyhrála celý turnaj ve Strážově - gratulujeme. V neděli měla hrát SP turnaj v Nalžovských Horách - bohužel se z něho musela odhlásit pro nedostatek dětí ( k dispozici byli pouze 3 děti ).

Mladší přípravka

Dneska jsme měli k dispizici 2 kompletní čtyřky a na naší hře to bylo  znát. Ve všech zápasech bylo vidět řada pohledných akcí a padalo spousty pěkných branek. Všechny děti musím pochválat za bojovnost a nasazení. 

Mochtin 7 : 5 Sušice 
Mochtin 9 : 3 Strážov 
Mochtin 6 : 3 Nýrsko 

Sestava: Truska Jan - Toman Vojta a Matyáš, Sádlíková Denisa, Podráský Jiří, Kubaň David, Kraus Kryštof a Tadeáš, Kuchař Aleš

Trenér : Toman Petr

Tréninky přípravek pokračují vždy pondělí a čtvrtek od 17,30 hodin
.
Pozvánka na příští víkend : MP hraje v NE 16.4. od 13 hodin v Bolešinech ( Bolešiny, Mochtín, Luby B, Horažďovice )                                                                                                                                                                                SP pořádá v NE 16.4. od 10 hodin turnaj v Mochtíně ( Mochtín, Hrádek, Luby A, Hrádek, Klatovy A a B )