Po čtyřech týdnech zimní přípravy pod vedením nového trenéra Jaroslava Cihláře staršího, ve kterých naši hráči nabírali zejména fyzickou kondici, přičemž všechny tréninky se vzhledem k příznivému počasí uskutečnily ve fotbalovém areálu v Mochtíně, vstoupí naše áčko do herní přípravy. Připraveny jsou tři přátelská utkání. S ohledem na počet a přístup hráčů k dosavadní zimní přípravě se jedná o utkání zejména s celky z nižších soutěží, nicméně nebude se jednat o lehá utkání, zejména zápas s ambiciózním celkem Měcholup, netajícím se ambicí postupem do I.A. třídy hodně napoví o aktuální výkonnosti našeho týmu pro jarní část sezóny: 

Sobota - 11.02.2023 - 18:00 - Mochtín : Horažďovice (6. tým I.B) - umělá tráva Klatovy

Neděle - 19.02.2023 - 14:30 - Měcholupy (vedoucí celek I.B) : Mochtín - tréninkové hřiště Měcholupy

Neděle - 26.02.2023 - 14:00 - Klatovy starší dorost : Mochtín - umělá tráva Klatovy

Soustředění:
Po dvouleté odmlce absolvují naši hráči také zimní soustředění. S ohledem na přestavbu v minulosti tradičního místa v šumavských Prášilech se letos soustředění uskuteční v rekreačním středisku Rybník u Hostouně v Českém lese na Domažlicku. K dispozici budou mít naši hráči ideální podmínky pro přípravu: hřiště jak s travnatým, tak umělým povrchem (včetně umělého osvětlení), posilovnu, saunu či výřivku.
Termín: čtvrtek 16.02.2023 - neděle 19.02.2023 (soustředění bude zakončeno výše uvedeným přípravným zápasem v Měcholupech).

K prvnímu veledůležitému mistrovskému, navíc derby utkání nastoupí naše áčko následně již v sobotu 04.03.2023 od 14:30 v Lubech