Vytisknout
V sobotu 28.2.2009 uspořádal náš FO TJ Sokol Mochtín "Jarní turnaj ml. a st. žáků v halové kopané" a to ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Startovalo zde osm týmů, v obou kategoriích si nejlépe vedli naši žáci TJ Sokol Mochtín, svěřenci trenéra Stanislava Bejvla. Hráli za ně i naši kluci, kteří nyní hostují v Klatovech ve vyšších soutěžích a to bylo znát.

V turnaji starších žáků vyhrál Mochtín "A", který získal cekem 12 bodů a skore 6:3. Na 2.místě skončily Pocinovice (8 b. 3:2), 3. byl Mochtín "B" (7 b. 4:3), 4. Hrádek (2 b., 1:6).Nejlepším brankářem byl zde vyhodnocen Marek Mazanec (Mochtín), nejlepší obránce - Jan Pádecký (Hrádek), nejlepší útočník Petr Formánek (Pocinovice), nejlepší střelec Zbyněk Smolík (Mochtín - 4 branky), nejlepší hráčka Jana Schanbergerová (Pocinovice), nejlepší hráč turnaje Jiří Flodr (Mochtín).

V turnaji mladších žáků vyhrál So Mochtín, který vyhrál všech šest zápasů. Nasbíral 18 bodů a skore 20:0. Na 2.místě skončila Kdyně (9 b. 6:11), 3. Mrákov (7 b. 6:6), 4. Pocinovice (1 b. 0:15). Zde byl nejlepším brankářem vyhlášen Aleš Martínek (Mochtín), nej. obráncem Ondřej Polák (Mrákov), nejlepším útočníkem Miroslav Janík (Kdyně), nejlepším střelcem Kryštof Pavlík (Mochtín - 9 branek), nejlepší hráčkou Lucie Šleglová (Kdyně) a nejlepším hráčem turnaje Zbyněk Smolík (Mochtín).

Turnaj měl hladký průběh. Na závěr bylo provedenou předání medailí, pohárů a dalších cen. Ředitelem soutěže byl Karel Šot, pomáhali mu Jaroslav Pavlík, Jiří Flodr a Pavlína Pavlíková. Za 14 dnů (14.3.09) bude náš FO pořádat podobný turnaj i pro mladší a starší přípravku. Zde bude startovat 10 týmů, včetně naší fotbalové omladiny.

Sestavy mochtínských týmů :

mladší žáci - Aleš Martínek, Jan Žiak, Michal Bočkay, Jiří Peleška, Pavel Harmady, Jakub Hadáček, Zbyněk Smolík, Jakub Bejvl a Kryštof Pavlík.

starší žáci "A" - Aleš Martínek, Jiří Flodr, Miroslav Kučera, Lukáš Bláha, Petr Vítovec, Zbyněk Smolík a Jakub Bejvl, starší žáci "B" Marek Mazanec, Jan Potužník, Pavel Harmady, Tomáš Kuželík, Lukáš Malenka, Vítězslav Matoušek a Aleš Hrudička
Kategorie: TJ Sokol Mochtín