Po čtvrtečním treninku 19.2.09, který proběhl vyjímečně a nečekaně v pěkné sportovní hale ZŠ Čapkova, oznámil trenér Stanislav Skala nominaci mužů na sobotní zápas (21.2.)Bílucké ligy, který Sokol Mochtín odehraje proti domácímu mužstvu TJ Sokol MĚČÍN od 14,00 hodin.

Na zápas jedeme tradičně auty hráčů. Odjezd z Mochtína od kabin ve 12,30 hod., v Klatovech u pošty sraz ostatních hráčů ve 12,40, společný odjezd pak ve 12,45 hod. Jedeme do Měčína na hřiště, po převlečení se do drezů bude přejezd do Bíluk, kde zápas začíná ve 14,00 hod.

     Trenér St. Skala dává šanci zahrát si i dalším hráčům (nově O.Šup, P.Jurčacko, L.Nový, J.Mareš, Zd.Novák), od ostatních čeká zlepšený výkon, než-li ten, který předvedli minule proti Žinkovům.

Nominovaní hráči :  Ji.Podráský, P.Jurčacko, St. Jarabica, P.Švátora, Zd. Novák, R.Troch, L.Kašpar, Ji.Dolejš, L.Nový, J.Mareš, O.Šup, J.Voráč, P.Sysel, J.Kejha, Ji.Kubát - připraven bude P.Zoubek

Pozor !  Bude-li mít z nominovaných nějaké problémy se startem na tomto zápase, obratem to oznámí telefonicky K.Šotovi - 605 357370, aby mohla být zajištěna náhrada !!! Děkuji.

    V dalším sobotním zápase 28.2. od 14,00 hod. s Klášterem dostanou šanci  zahrát si i další hráči. Důležitým kritériem bude účast na trenincích, popř. včasné omluvení se a zdůvodnění neúčasti.