Mochtínská záloha po výprasku v Sušici neuspěla tentokráte ani doma proti Švihovu. V poločase byl sice nadějný stav 1:1, ale pak Švihov přidal další 4 branky, odvezl si zaslouženě 3 body a vysokou výhru 1:5.  V sobotu dopoledne (2.10.2021) odehrála svůj další mistrovský turnaj naše starší přípravka a to v Klatovech, kde obsadila pěkné 2.místo. Celý den přálo počasí, svítilo sluníčko, bylo + 18 stupňů C

SO 2.10.2021 - OP mužů TJ Sokol Mochtín "B"  - FC Švihov    1 : 5  (1:1)
     Náš tým se proti nováčkovi přeboru v 1.poločase většinou bránil, přesto se ujal vedení. Po rohovém kopu otevřel ve 41.minutě dorážkou skore Milan Žiak. Vedení však do přestávky neudržel a to byla škoda. Hosté totiž brankou z VPK srovnali ve 45.minutě Štenglem na 1:1. I ve II.poločasu byli hosté lepším mužstvem, navíc se jim začalo dařit i v zakončení. Nekompromisně trestali chyby v naší defenzivě (a bylo jich dost) , z Mochtína si nakonec odvezli vysoké vítězství. A nutno dodat, že bylo zasloužené.   Rozhodoval Václav Lojík, na lajnách mu asistovali František Klištinec a Josef Baštář, ŽK 3:0, 50 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel, Švátora Petr, Jarabica Stanislav, Podráský Jiří, Žiak Milan (60. Kanta Tomáš),  Troch Roman, Sádlík Martin, Novák Zdeněk (71. Osvald Jaromír), Matějka Petr (46. Smolík Radek), Kiklhorn Jan, Pretzelmayer Jaroslav (82. Pavlík Jaroslav,  branky : ŽIAK Milan -  Štengl (p.kop), Petelík Vá., Petelík Mich., Polívka, Kašpárek

Příští neděli 10.10.2021 odehraje náš "B" tým mužů další mistrovské utkání v Měčíně s místním Sokolem. Začátek tam bude v 15,00 hodin.

SO 2.10.2021 - TURNAJ starších přípravek v Klatovech

Náš tým odehrál dobrý turnaj. Porazil  Švihov 3:0, remisoval s Klatovy B 2:2, ale nečekaně podlehl Strážovu 1:2, přesto se 4 body a skorem 6:4 obsadil pěkné 2. místo za vítězným domácím týmem Klatov, který nasbíral 7 bodů a skore 11:3. Třetí byl Strážov a 4. Švihov, oba týmy uhrály 3 body.

Barvy So Mochtína hájili tito naši mladí fotbalisté a fotbalistky : bratří Kubaňové, bratří Kolářové, Houdek, Ryneš, Toman, Němeček a děvčata : Kubaňová a Bauerová, TR Jaroslav Cihlář ml.

K dalšímu turnaji pojede naše st. přípravka v NE 10.10. do Žichovic, kde se bude začínat již v 10,00 hodin 
Přidat komentář