V sobotu 18.9.. získalo naše béčko mužů cenný bod s Malým Borem. Uhrálo remisu 2:2, ale prohrálo na penalty. Mochtínská mladší přípravka odehrála dobrý turnaj v Horažďovicích, kde obsadila 2.místo.
Zítra - v neděli 19.9. se v Lubech hraje okresní derby zápas mužů I.A třída  Luby - Mochtín - přijďte se podívat !

OP mužů - mistrovsky - Sokol Mochtín "B" - Sokol Malý Bor  2 : 2  (2:1), pok.kopy 3:5
Dát dohromady naše béčko k mistrovskému zápasu je čím dál tím těžší a těžší. Řada hráčů je zraněných, někteří mají fotbal až na 3.-4.místě a nejinak tomu bylo i tentokráte. Naštěstí přišel pomoci Jarda Cihlář, po zranění se vrátili do sestavy R.Troch, M.Žiak i Pe. Švátora. Ale ani soupeř nebyl kompletní. Byl to souboj dvou týmů ze spodku tabulky a lépe do zápasu vstoupili hosté. Ti šli do vedení v 17.minutě, po brejkové akci se trefil Kopáček - 0:1. Mochtín přidal, převzal iniciativu a ve 28.min. se dočkal vyrovnání. Přímo z rohu zakroutil míč pod břevno Jar. Cihlář, srovnal na 1:1. Tři minuty před přestávkou vyslal na soupeřovu bránu jedovku ze 25 m náš Matěj Kapusta a míč skončil v síti těsně vedle tyče - do kabin se odcházelo za stavu 2:1 ! Po přestávce ale našemu mužstvu docházel dech (některým hráčům), soupeř se tlačil do ofenzivy, chtěl zachránit alespoň remisu. To se mu nakonec podařilo, v 60.minutě srovnal na 2:2 střídající Hlaváč. Hosté měli i další šance na navýšení skore, ale v cestě jim stál náš golman, který svůj tým svými zákroky podržel. V závěrečném penaltovém rozestřelu o druhý bonusový bod, ale naši fotbalisté neuspěli, prohráli ho 3:5, dva body si odváží hosté z Malého Boru. Rozhodoval Ivan Petličarovský, ŽK 2:3, 70 diváků. Sestava Mochtína : Prokop Daniel, Jarabica Stanislav, Podráský Jiří, Švátora Petr (81. Smolík Radek), Žiak Milan (60. Anděl Václav), Cihlář Jaroslav, Kiklhorn Jan, Troch Roman, Kapusta Matěj, Matějka Petr, Pretzelmayer Jaroslav, branky : CIHLÁŘ Jaroslav, KAPUSTA Matěj - Kopáček Miroslav, Hlaváč Radim.  V penaltovém rozstřelu byli za Mochtín úspěšnými střelci : Pretzelmayer Jar., Cihlář Jar., Matějka Petr - neuspěl Anděl Václav

Turnaj mladších přípravek v Horažďovicích
se hrál za účasti 4 družstev. Mochtín dokázal porazit Luby B 9:0, remisoval s pořádajícím FK Horažďovice 5:5 a prohrál se silnou Sušicí 1:5, obsadil konečné 2.místo. Sestava Mochtína : D.Kubaň, T.Kolář, Troch, Němeček, Ryneš, Toman + děvčata: Kubaňová, Holá, Sádlíková - trenér Toman Petr, asistent Troch Roman

Zítra v neděli 19.9.2021
se v Mochtíně hraje od 14,00 hod. "Velký turnaj minipřípravek"

..od 16,00 hod. v Lubech pak okresní derby I.A třídy mužů Start LUBY - Sokol MOCHTÍN

přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!