Vytisknout

Sobotní mistrovský zápas se našim mužům "B" v Dlouhé Vsi moc nepovedl. Domácí byli v 1.poločase lepší, ale skorovat se jim nepodařilo. Ve druhé části hry se Mochtín zlepšil, vyrovnal hru, ale po dvou hrubkách v rozehrávce 2X inkasoval a odjel domů s porážkou.

28.8.2021 - mistrovsky OP mužů - Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín "B"  2 : 0 (0:0).
Náš tým podal v 1.poločase nevýrazný výkon, přesto v něm uhrál bezbrankovou remisu. Domácí byli lepší, 1x nastřelili břevno naší brány, párkrát nepřesně vystřelili, zbytek pochytal náš golman. Po přestávce se náš tým zlepšil, vyrovnal hru ve středu hřiště, ale ve hře dopředu se moc neprosazoval. Solidně hrála i naše obrana, ale v 60.min. přišla chyba v rozehrávce, kterou úvodním golem potrestal domácí mladíček Daniel Špička. Podobná hrubka v rozehrávce v naší defenzivě přišla i o 18.minut později. Tentokráte míč získal lehce domácí kanonýr Pavel Švec a svůj soloúnik na našeho golmana proměnil v další gol. DL.Ves vyhrála 2:0, náš "B" tým odjíždel domů bez bodů. Rozhodoval Josef Javorský, na lajnách mu asistovali Miroslav Šmrha a Václav Lojík, ŽK 2:0, 50 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Staněk Pavel, Novák Zdeněk, Podráský Jiří, Švátora Petr, Zoubek Pavel, Jarabica Stanislav, Prokop Marek, Rajtmajer Kamil (46. Smolík Radek), Kiklhorn Jan (82. Žiak Milan), Pretzelmayer Jaroslav, připraven byl ještě Jar. Pavlík.

Zítra v neděli 29.8.2021

se v Mochtíně hraje :
od 10,00 hodin  TURNAJ mladších přípravek.  Starší přípravka So Mochtín zajíždí  na turnaj
do Horažďovic, který tam začíná ve 14,00 hod.

od 17,30 hod. se hraje v Mochtíně utkání I.A třídy mužů Sokol MOCHTÍN - Start BĚLÁ   !

Srdečně zveme všechny příznivce SO Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!

Kategorie: TJ Sokol Mochtín