Naše záloha má s Janovickou Duklou špatnou bilanci a nenapravila ji ani tentokráte - prohrála 0:2.

8.8.2021 - OP mužů - mistrovsky Sokol Mochtín - FK Dukla Janovice   0 : 2 (0:1)
    Hosté přijeli do Mochtína v oslabenější sestavě a bylo to na jejich výkonu znát. Náš tým držel se soupeřem v 1.poločase herně krok, ale po hrubce našeho stopera P.Staňka vedla Dukla již od 5.minuty 0:1. Autorem golu byl kapitán hostů Hájek. Snaha o vyrovnání byla od našich hráčů v dalším průběhu zápasu značná, ale hosté hráli v obranné činnosti dobře, ke golovému zakončení naše fotbalisty prakticky nepustili. Byli to naopak oni, kteří si vypracovali,  hlavně ve II.poločase, několik dalších  vyložených glovovek, ale v cestě jim stáli naši oba dobře chytající golmani, či obětaví obránci, kteří jejich střely zblokovali. Dukla si pojistila výhru druhým golem až v samotném závěru utkání, když se dělovkou ze 20 m přesně k tyči trefil Patrik Petruška. Rozhodoval Fr. Kačírek, na lajnách mu asistovali Ji. Moravec a Roman Kaňa, ŽK 4:6 , ČK (po 2 ŽK) 1:1 (P.Švátora - J. Šlegl), 50 diváků.  Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr (46. Prokop Daniel), Kanta Tomáš, Šup Ondřej, Staněk Pavel, Prokop Marek , Vlk Tomáš (66. Rajtmajer Kamil), Jarabica Stanislav, Švátora Petr, Podráský Jiří,  Troch Roman (46. Kiklhorn Jan), Zoubek Pavel (87. Pavlík Jaroslav).