Od 3.května 2021 trenují 2x týdně pravidelně všechny naše mládežnické týmy pod vedením zkušených trenérů, pomáhají i někteří rodiče. Každé pondělí a čtvrtek je mochtínské fotbalové hřiště plné dětí a dětiček - radost pohledět. Trenuje se od 17,30 hod., starší přípravka již absolvovala ve ČT 10.6. i svůj 1. treninkový turnaj (1.Sušice, 2.Mochtín, 3. Luby), ml. přípravka pak porazila v přátelském zápase Luby. Činí se i Školička sportu, do které nám přibývají stále noví a noví zájemci z řad dětiček ve věku od 3 let výše. Trenéři se jim maximálně věnují, děcka treninky baví, radost z toho mají nejen jejich rodiče a prarodiče, ale i my.

A protože letošní rok 2021 je pro náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín rokem jubilejním  (slavíme 50.výročí založení), připravili jsme pro naše mládežníky několik turnajů v závěru měsíce června. Všechny proběhnou v rámci oslav 50. výročí, na účastníky čekají pamětní medaile !

Mládežnické TURNAJE k 50.výročí fotbalu v Mochtíně :

SO 19.6.2021 od 10,00 hod. -
turnaj mladších přípravek za účasti družstev : SK Klatovy 1898, SK Bolešiny, Start Luby, Sokol Mochtín

NE 20.6.2021 od 10,00 hod. - turnaj mini přípravek za účasti družstev : SK Bolešiny, FK OKula Nýrsko a TJ Sokol Mochtín

SO 26.6.2021 od 10,00 hod. - turnaj starších přípravek za účasti družstev : Sokol Kolinec, FK Nalžovské Hory, SK Bolešiny, Start Luby B a Sokol Mochtín


       Srdečně na uvedené turnaje zveme všechny příznivce mládežnického sportu ! 


Přidat komentář