Po určitém uvolnění se pomalu a jistě vrací na otevřená sportoviště život. Trenuje se, začínají se hrát i přípravná fotbalová utkání. Ve čtvrtek 27.5.2021 si doma zahrála ml. i st. přípravka s týmy Startu Luby, v neděli 30.5. se o Mochtínské pouti odehrálo 1. jarní přípravné utkání mužů, na které přijela Keramika Chlumčany, vedená trenérem Vladimírem Kudláčkem.

30.5. - přípravný zápas mužů Sokol Mochtín - Keramika Chlumčany  3 : 4 (1:4)
Hosté byli v 1.poločase jasně lepším týmem. Hýřili pohybem, dařila se jim kombinace, často stříleli. Za 45 minut stačili vsítit 4 branky, další šance jim vychytal náš golman. Naše mužstvo vstoupilo do utkání vlažně. Útok neudržel míč, nedařilo se záloze, skřípalo to i v defenzivě. Hosté toho využili, vedli již 4:1 ! Po přestávce se však Mochtín zvednul, dokázal snížit na 3:4 a v závěru měl dvě obrovské šance na vyrovnání. K tomu však nedošlo .Sestava Mochtína : Blahník Matyáš (46.Prokop Daniel), Dolejš Jiří (46. Novák Zdeněk - 83. Dolejš Ji.), Bejvl Jakub, Gajdušek David (46.Lysek Jakub), Spasov Spas (46. Pretzelmayer Viliam), Čeleda Jiří, Smolík Zbyněk, Velek Tomáš, Žiak Jan, Osvald Jaromír (Kapusta Matěj), Plánička Zdeněk (Osvald Jar.)
Branky : Žiak Jan 2 (z pok.kopů), Velek Tomáš - Kastelič 2, Dušek,Nohava
Rozhodoval ing. Jiří Dolejš st.

Co připravujeme :

... neděle 6.6.2021 od 17,00 hod. v Mochtíně - přípravný zápas mužů Mochtín - Hrádek

TRENINKY pokračují v zaběhnutých dnech :

Ml. a st. přípravka + Školička sportu  -  v pondělí a čtvrtek od 17,30 hod.
m u ž i   -  v úterý a pátek od 18,00 hod.
Přidat komentář