Jak se říká ... neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Toto pořekadlo se naplnilo přesně 19. srpna 2020, kdy ve věku 29 let odešla z tohoto světa Karolína Nováčková, rozená Pláničková !

     Karolínka byla velkou fanynkou mochtínského fotbalu. Tvořila se svým manželem harmonický pár a společně oba mochtínskému fotbalu hodně pomáhali. Jejich život však změnil v poslední době boj o přežití, který musela Karolínka podstupovat proti zákeřné nemoci. Bojovala statečně a srdnatě, ale ....jak to bývá, proti silnějšímu soupeři neuspěla.

     Odešla navždy z tohoto světa, ale v našich srdcích a vzpomínkách zůstává. Karolínko, nikdy na Tebe nezapomeneme !

      Jen připomínám, že poslední rozloučení s drahou Karolínkou bude ve čtvrtek 27.srpna 2020 v 11,15 hod. v obřadní síni krematoria města Klatov
     

    

Přidat komentář