Po prázdninové pauze zahajuje na hřišti v Mochtíně s treninky opět naše mladší a starší fotbalová přípravka i Školička sportu !

1. trenink je v pondělí 24. srpna  od 18,00 hod., 2. ve čtvrtek 27.8. též od 18,00 hodin.

TRENINKY
pak budou pokračovat v uvedených dnech (pondělí, čtvrtek), ale již od 17,30 hod. až do odvolání.
     Jsou na ně zváni nejen stávající členové našich mládežnických týmů, ale i noví zájemci o sportování !  Do Školičky sportu přibíráme děcka (kluky i děvčata !) již od věku 4 let, zde bychom uvítali i trenérskou pomoc, např. z řad rodičů !

      Do okresní mistrovské fotbalové soutěže ročník 2020/2021 přihlásil náš fotbalový oddíl 1 družstvo mladší a 1 družstvo starší přípravky. Na oba týmy čeká na podzim 2020 celkem 8 mistrovských turnajů, ten 1. zahajovací již v neděli 6. září v Horažďovicích ! Podrobnější informace Vám předají trenéři na trenincích, průběžně Vás budeme informovat i na těchto našich webových stránkách.

Přidat komentář