S velkým zármutkem oznamujeme, že v pátek 25.října 2019 zemřel ve věku 66 let jeden z velikánů Mochtínského fotbalu - pan JOSEF VIZINGER .

   Pepa byl vynikající fotbalista, útočník - kanonýr, kterého Mochtínu záviděl nejeden velký klub nejen v Klatovském okrese, ale i v celém Plzeňském kraji. V 70. letech patřil k nejlepším střelcům okresních soutěží, každým rokem byl autorem přes 35 mistrovských branek ! Právem se řadí mezi velké osobnosti 48 leté historié fotbalového oddílu TJ Sokol Mochtín.

        Pepa byl zároveň i skvělý kamarád - nikdy na něj nezapomeneme - čest jeho památce !


     ..poslední rozloučení s Josefem Vizingerem proběhne v pátek 1.listopadu 2019 od 13,00 hodin v kostele sv.Kateřiny v Nalžovských Horách. Po církevních obřadech bude uložen do rodinného hrobu na místním hřbitově k tichému spánku.
Přidat komentář