Letní prázdniny pomalu končí a tak hlavní trenér Mochtínských fotbalových přípravek a Školičky sportu - Jaroslav Cihlář ml. svolává všechny naše nejmladší členy - k úvodnímu podzimnímu treninku ! Ten se bude konat v pondělí 2. září 2019 od 17,30 hod. na hřišti v Mochtíně - předpokládáme, že účast bude maximální. Případné omluvy z treninku musí rodiče oznámit předem a včas vždy Jar. Cihlářovi na tel. : 725538849 !

Další trenink pak bude hned ve čtvrtek  5.9. též od 17,30 hod. - na kterém bude provedena nominace  hráčů a hráček na úvodní turnaje podzimu 2019. Treninky budou pravidelně pokračovat vždy v pondělí a čtvrtek od 17,30 h. , případné změny obdrží děcka a jejich rodiče na trenincích od trenérů.

Zároveň na plánované treninky srdečně zveme i nové zájemce o sportování a to ve věku od 4 do 8 let !!! Hlaste se u trenérů !

1. PODZIMNÍ TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK  se uskuteční v Mochtíně v sobotu 7.9. od 10,00 hod. za účasti družstev : Sokol Mochtín, Start Luby B, Sokol Kolinec, FK Dukla Janovice a SK Bolešiny

K 1. podzimnímu turnaji mini-přípravek U7  (2013 a mladší) pojede družstvo So Mochtín v NEDĚLI 8.9.2019 do Horažďovic, kde bude začátek turnaje ve 14,00 hod. - nominace bude určena na čtvrtečním treninku 5.9. - pověřeným trenérem je Petr Toman

Na turnaj starších přípravek do Pačejova pojede v sobotu 7.9. sdružené družstvo LUBY/MOCHTÍN, začínat se tam bude v 10,00 hodin. I zde bude našim klukům držet palce !


STARÁ GARDA TJ Sokol Mochtín

odehraje odvetu přátelského utkání mezi So Mochtín versus So Vrhaveč na hřišti v Mochtíně v pátek 13. září 2019 od 18,00 hod.   - přijďte se podívat !
Přidat komentář