vanoce08V neděli 28.12.2008 se mochtínští fotbalisté rozloučili s rokem 2008 tradičním turnajem v halové kopané mužů. Měli možnost si k tomu do svých družstev přizvat své kamarády a příznivce TJ So Mochtín. Ve sportovní hale ZŠ Čapkova se za účasti 9 týmů hrálo od 9,00 do 14,00 hodin nejdříve ve dvou skupinách, pak o konečné pořadí. Před solidní diváckou návštěvou byla sehrána celá řada velmi kvalitních zápasů. Prvenství a tím i putovní pohár TJ Sokol Mochtín na celý další rok budou mít v držení Nuly, vedené kapitánem Jiřím Dolejšem mladším.

Ve skupině "A" bylo pořadí : 1.Nuly (kapitán Ji.Dolejš ml.), 2. 1.FC (Ji.Podráský), 3. Kriminálníci (R.Troch), 4. Geroj (L.Nový), 5. SB Stars (M.Břečka)

Ve skupině "B" byl 1. Pici team (J.Šťastný), 2. Power team (St. Jarabica), 3. Bidlo (J.Voráč st.), 4. Vejce (Ji.Dolejš st.).

1.semifinale : Nuly - Power 1:0 (br. Toman Zb.), 2.semifinale : Pici - 1.FC 1:2 (Čipera - Podáský Pa. 2), o 7.-8.místo Vejce - Geroj 0:1 (Ponocný), o 5.-6.místo Kriminálníci - Bidlo 2:0 (Křivánek 2), o 3.-4.místo Power team - Pici team 0:1 (Křížek), Finále o 1.-2.místo Nuly - 1.FC 2:1 (Toman Zb.,Kotáb J. - Toman Pa.)

Konečné pořadí turnaje :

1. Nuly (Dolejš Ji.ml., Kotáb J., Toman Zb., Valenta V., Kašpar V.), 2. 1.FC Kde jsme mohli bejt (Podráský Ji. a Pa., Charouz, Toman P., Čeleda, Bešta, König),3. Pici team (Šťastný, Voráč J.ml.,Čipera, Koura, Křížek, Gyorgy T., Sysel,Kejha, Papež), 4. Power team (Jarabica, Šot K.ml., Poupa M., Hebnar L., Smolík R., Smolík Zb. + 2) 5. Kriminálníci (Troch R., Cihlář J. ml., Hrach Fr.,Netrval, Novák, Kašpar L., Křivánek J.), 6. Bidlo (Voráč J.st., Nový Ji.ml., Nový Ji.st., Koželuh, Sýkora, Lávička, Vejskal M.), 7.Geroj (Nový L., Kapusta, Ponocný, Holeček + 2), 8. Vejce (Dolejš Ji.st., Pavlík J., Kardoš Pa., Bláha, Kubala, Němec, Nováček), 9. SB Stars (Břečka M., Špindler V., Novák, Zhvakin, Čuba, Zoubek).

Turnaj řídil K.Šot st., zápasy rozhodovali Ji. Dolejš st., J.Pavlík a JI. Podráský. Na závěr bylo provedeno vyhlášení výsledků a ocenění nej. družstev i jednotlivců.

 Kromě nejlepších střelců turnaje (Zbyněk Toman a Pavel Podráský po 5 golech) byli oceněni i nejlepší sportovci - fotbalisté So Mochtín za r.2008 - Zbyněk Smolík (ml.žák), Jiří Podráský (objev roku) a Luboš Kašpar (dospělí).  Blahopřejeme !

S přáním všeho dobrého do nového roku  2009 a za rok opět na viděnou, byl halový turnaj "Rozloučení s rokem 2008" ukončen.