Sestupem ohrožená Sušice, bude v následujícím mistrovském kole hostit v okresním derby I.A třídy mužů náš "A" tým TJ Sokol Mochtín a to dle původního rozlosování - v neděli 9. června 2019 od 17,00 hodin. O den dříve se ve vzájemném souboji utkají o body do tabulky Okresního přeboru mužů "B" mužstva obou oddílů.  Bude to zajímavá konfrontace.

SOBOTA 8.6.2019

od 17,00 hod. v Sušici - OP mužů TJ Sušice "B" - TJ Sokol Mochtín "B"

Společný odjezd našich hráčů auty z Mochtína od hřiště bude  v 15,35 hod.


NEDĚLE 9.6.2019

od 17,00 hod. v Sušici - I.A třída mužů TJ Sušice "A" - TJ Sokol Mochtín "A"

I na tento zápas se jede auty se společným odjezdem z Mochtína od hřiště v 15,35 hod.


Další informace :

.. dobrá zpráva dorazila z PKFS a to v podobě důtky, kterou byl potrestán disciplinární komisí náš mladík Tomáš Velek za svůj přestupek v minulém utkání I.A třídy ve Staňkově. Znamená to, že o tomto víkednu může opět za Mochtín hrát

.. naše st. přípravka ukončila mistrovskou sezonu minulou sobotu domácím turnajem. V trenincích ale bude i nadále pokračovat do odvolání. Jisté však je, že pro příští soutěžní ročník již tuto kategorii v Mochtíně neuvidíme, můžeme se ale těšit na naší nejmenší omladinu, která se již delší čas připravuje pod trenérským vedením Jaroslav Cihlář - Petr Toman a bude hrát turnaje OP mladší přípravky !!!
Přidat komentář