A je tady první květnový víkend roku 2019, který má být hodně chladný. Doma v Mochtíně se představí našim fanouškům "B" tým mužů proti Buděticím, Naopak, na hřiště soupeře zajíždí Mochtínská st. přípravka i ÁČKO mužů. Všem budeme držet palce !!!


SOBOTA 4.5.2019

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" -  FK Budětice 2012NEDĚLE 5.5.2019

... od 10,00 hod. v Lubech - TURNAJ st. přípravek

za účasti družstev: Start Luby B, Sokol Mochtín, SK Strážov a FK Okula Nýrsko. Sraz našich hráčů v Lubech na hřišti do 9,30 hod.

... od 17,00 hod. v Rokycanech - I.A třída mužů FK Rokycany "B" - Sokol Mochtín "A". K utkání se jede mikrobusem a proto odjezd z Mochtína bude již ve 14,40 hod., z Klatov (zast. MHD na Plzeňské třídě před hotelem Beránek) ve 14,50 hod.


Na všechny uvedené akce našich fotbalistů srdečně zveme všechny příznivce TJ Sokol Mochtín !
Přidat komentář