V NE 21. dubna 2019 hostilo naše "Béčko" mužů silné Nezamyslice, se kterými nemá zrovna aktivní bilanci. Tentokráte ale hosté vyšli v Mochtíně naprázdno, naši fotbalisté vyhráli 5:2. V tabulce OP ale zůstává Mochtín "B" stále na 9.příčce, protože i ostatní týmy bojující o záchranu (od 10. do 14. místa - Dl.Ves, Luby B, Chudenice, Sušice B i Žel.Ruda) nečekaně bodovaly !

... OP mužů - TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Nezamyslice   5 : 2  (1:1).
První poločas přinesl vyrovnanou hru s mnoha šanci na obou stranách.Více si jich ale  vypracovali hosté, naštěstí je neproměňovali, nebo jim v tom zabránil náš golman Matyáš Blahník. Skore zápasu ale otevřel náš Tomáš Kanta, který se po zahraném RK dostal ve skrumáži k zakončení a nezaváhal - 1:0. Navýšit vedení mohl 2x po solo únicích Jarda Pretzelmayer, ale zakončení mu nevycházelo. Hosté pak ovládli střed hřiště, lépe kombinovali a i oni měli šance na gola. Na 1:1 srovnali ve 39.minutě střelou z VPK z těžkého úhlu a to zásluhou Šatry. I začátek II.poločasu byl vyrovnaný, čekalo se, který tým využije nějakou chybu soupeře a půjde do vedení. Výrazné zlepšení hry naší zálohy přinesla střídající dvojice J.Žiak, P.Staněk, kteří naskočili do hry v 56.minutě. Od této doby začal Mochtín vytrvale zaměstnávat obranu soupeře, čekalo se na vedoucí gol. Ten přichází v 70.minutě, po centru Jar. Pretzelmayera zprava se přesnou hlavičkou trefuje Tomáš Vlk - Mochtín B vede 2:1. O pouhých pět minut později se dostává do průniku středem obrany náš Jan Žiak, obešel i golmana hostí a upravuje do prázdné brány na 3:1 ! Hosté otevírají hru, chtějí něco udělat s výsledkem, ale Mochtín je znovu trestá dalším golem, když se z poměrně velkého úhlu trefuje přesně v 82.min. Jar. Pretzelmayer, zvyšuje již na 4:1. Nezamysličtí hráči to nevzdávají, stále se snaží o co nejlepší výsledek. To se jim daří, v 85.min. Šlaisem upravují na 4:2 a usilují o kontaktní gol. Ten se jim naštěstí vstřelit nepodařilo (i když šanci měli), naopak, na druhé straně je ve vápně sražen náš T.Vlk, z nařízené penalty upravuje v 89.minutě Jar. Pretzelmayer na konečných 5:2 pro Mochtín ! Rozhodovala Kateřina Petrželková, AR byli Zuzana Špindlerová a Radek Brůha, ŽK 1:2, 70 diváků. Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Lorenc Pavel, Křivánek Josef, Peleška Jiří, Podráský Jiří, Kolář Jiří (57. Žiak Jan), Strejc Stanislav, Kanta Tomáš (57. Staněk Pavel), Pretzelmayer Jaroslav, Jarabica Stanislav (62. Šot Ondřej), Vlk Tomáš. Branky : PRETZELMAYER Jaroslav - 2 (1 z pok.kopu), KANTA Tomáš, VLK Tomáš, ŽIAK Jan


TRENINKY mužů budou tento týden v úterý a pátek od 18,00 hod.

Školička sportu i st. přípravka bude mít trenink ve čtvrtek od 17,30 hod.
Přidat komentář