Podle předpovědi čeká nás všechny chladnější dubnový víkend. Fotbalisté ale hrají o body za každého počasí, musí se s tím vyrovnat. Turnajovou jarní sérii 2019 zahájí naše starší přípravka v Bolešinech, ven jede i naše béčko mužů a to na hřiště vedoucích Měcholup ! Doma v Mochtíně se představí jen naše áčko proti Meclovu. Bude to velká bitva o mistrovské body do tabulky I.A třídy, ze které se oficielně odhlašuje (pro nedostatek hráčů) tým SK Plzeň - Bukovec !  Od řídící STK PKFS "vyfasoval" 30 tisícovou pokutu, jeho veškeré výsledky se anulují a je prvním sestupujícím celkem do I.B třídy !

SOBOTA 13.4.2019

... od 10,00 hod. v Bolešinech - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : SK Bolešiny, Start Luby "B", Sokol Mochtín a Sokol Kolinec.  Sraz našich kluků přímo v Bolešinech v 9,30 hod.

... od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - ZD Meclov
Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod.

NEDĚLE 14.4.2019

... od 17,00 hod. v Měcholupech - OP mužů Sokol Měcholupy - Sokol Mochtín "B" Společný odjezd auty z Mochtína v 15,35, z Klatov od pošty v 15,45 hod.


      Na uvedené zápasy zveme srdečně všechny naše fanoušky a příznivce !!!
Přidat komentář