"B" tým mužů So Mochtín odehrál v NE 17.3.2019 svoji poslední přípravu před mistrovským jarem 2019. V nekompletní sestavě v ní prohrál ve V.Hydčicích 1:2, příští sobotu ale již hraje doma svůj 1.mistrák se Startem Luby "B".  POZOR - treninky budou tentokráte ve středu a pátek !

... 17.3.2019 příprava mužů - Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B"   2 : 1 (1:1).
   Ná tým odjel k poslední přípravě bez řady omluvených hráčů, přesto měl od začátku do konce zápasu územní i herní převahu, ale zakončení chybělo. Domácí šli do vedení ve 12.minutě ze své první útočné akce a chybném vyběhnutí našeho golmana, překonal ho Šmat - 1:0. Ve 14.min. neproměnil tutovku na vyrovnání náš Ji. Peleška, ve 35min. ho v čisté golovce napodobil i Tomáš Vlk. Těsně před přestávkou se ale Tomáš dostává do úniku a šanci proměňuje, srovnává na 1:1. I po    přestávce měl náš tým více ze hry, ale překonat zkušeného domácího golmana Šípka se nikomu nepovedlo. Domácí Tatran pozorně bránil, hrál na brejky. V 51.min. se podařil jeden z nich domácímu Zelenému, který utekl po levé straně a prudkou střelou pod břevno dal vítězný gol na 2:1.  Sestava Mochtína : Blahník Matyáš, Lorenc Pavel, Pretzelmayer Jak.,Kanta Tomáš, Švátora Petr, Podráský Jiří, Pavlík Jar., Strejc St., Pretzelmayer Petr, Peleška Jiří, Vlk Tomáš, branka : VLK Tomáš

POZOR  - změna u treninků mužů : bude ve středu a pátek od 18,00 hod.


                                POZVÁNKA na mistrovský fotbal :
        
SOBOTA  23. BŘEZNA 2019

.. od 15,00 hod. v Mochtíně - OP mužů TJ Sokol Mochtín "B" - Start Luby "B"
  NEDĚLE  24. BŘEZNA

..od 15,00 hod. v Žichovicích - I.A třída mužů TJ ŽICHOVICE - SOKOL MOCHTÍN
Společný odjezd z Mochtína od hřiště ve 13,25 hod.


      Na oba  uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše fanoušky a příznivce  !!!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit