Za krajně nepříznivého počasí odehráli v neděli 10.3.2019 naši muži "B" svůj první přípravný zápas před nastávajícím mistrovským jarem. Na hřišti s UMT v Sušici jim byl soupeřem přední tým Okresního přeboru SK Bolešiny. Soupeř měl sice více ze hry, ale zápas nakonec skončil smírnou remisou 1:1

.. příprava mužů - TJ Sokol Mochtín "B" - SK Bolešiny       1 : 1   (0:1).
   Náš tým odjel k zápasu jen s 11 hráči (3 se dopoledne pro nemoc omluvili), přesto odehrál se silným soupeřem důstojnou partii. Hosté z Bolešin měli sice více ze hry a byli vícekráte v zakončení, přesto větší "golovky" měl paradoksně Mochtín - jen je proměnit ! Hrálo se za krajně nepříznivého počasí, míč si mnohdy dělal v silném větru co chtěl, fotbal trpěl. Na obou stranách patřili k nejlepším golmani, kteří si pořádně zachytali. Náš "Kody" držel čisté konto do 14.minuty, kdy ho překonal přízemní střelou ze 20 m hostující  Matějka. Bolešinského golmana podrželo v 9.min. břevno, které nastřelil z  NVK náš Zd. Novák, kapituloval až 86.min. kdy se parádní střelou ze 22 m trefil přesně k tyči náš Lukáš Kolárik - srovnal na 1:1. Rozhodčí Jos. Abrahám, hráno bez karet. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Křivánek Josef, Peleška Jiří, Kanta Tomáš, Švátora Petr, Podráský Jiří,  Novák Zdeněk, Strejc Stanislav, Pavlík Jaroslav, Pretzelmayer Jaroslav, Kolárik Lukáš, branka : KOLÁRIK Lukáš

TRENINKY mužů pokračují v Mochtíně každé úterý a pátek od 18,00 hod.


PROGRAM
na další víkend :

SOBOTA 16.3.2019

.. od 15,00 hod. I.A třída mužů Slavoj Žihle - Sokol Mochtín.
K tomuto mistrovskému utkání odjíždí naše áčko ve 12,00 hod. z Mochtína mikrobusem (na 18 lidí), z Klatov ze zastávky MHD na Plzeňské třídě (před Beránkem) ve 12,10 hod.

NEDĚLE 17.3.2019

.. od 14,00 hod. - přípravný zápas mužů Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B"
  K poslední přípravě jede naše záloha auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 12,30 hod.


Připomínám
některým hráčům ( i ostat. členům TJ) úhradu členských příspěvků za 1.pol. 2019 !!!
                                                                              Děkuji za rychlé vyřízeníPřidat komentář