Mistrovské fotbalové soutěže pokračují zápasy 6.kola. Áčko si to rozdá o body v I.A třídě s nováčkem z Meclova a to na jeho hřišti v Třebnici, "B" tým pak v neděli doma hostí TJ Měcholupy, které již několik roků usilují o postup do I.B třídy. Starší přípravka jede na turnaj do Nalžovských Hor.

SOBOTA 15.9.2018

... od 13,00 hod. v Nalžovských Horách - TURNAJ starších přípravek, na kterém budou startovat týmy : SK Nalžovské Hory, Pfeifer Chanovice, TJ Sokol Mochtín a TJ Kašperské Hory
     Sraz našich kluků v Nal. Horách do 12,30 hod.

... od 16,30 hod. v Třebnici - I.A třída mužů ZD Meclov - TJ Sokol Mochtín. Odjezd auty z Mochtína je ve 14,30, z Klatov od pošty pak ve 14,40 hod.

NEDĚLE 16.9.2018

... od 16,30 hod. v Mochtíně - Okresní přebor mužů TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Měcholupy

Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny příznivce TJ Sokol Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!