Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín oznamuje všem svým členům i příznivcům, že nás navždy opustil pan Ladislav TROCH.
     Jeho srdce tiše dotlouklo v neděli 26.srpna 2018 ve věku 89 let.

     Pan Troch z Těšetin se stal členem TJ Sokol Mochtín v roce 1971, kdy byl při Mochtínské TJ založen fotbalový oddíl. A byl to právě pan Troch, kterého si mladí fotbalisté vybrali mezi svými příznivci a zvolili ho 1. předsedou nově založeného fotbalového oddílu TJ Sokol Mochtín.

     V té době byl pan Ladislav Troch již velice veřejně činný a svoji aktivitu ve prospěch Mochtína a přilehlých obcí vykonával v radě Obce dlouhou řadu let. Dlouhou řadu let byl také nejen předsedou fotbalového oddílu, ale i místopředsedou TJ Sokol Mochtín.

     Naše TJ a především fotbalový oddíl v něm ztrácí velkou funkcionářskou osobnost a také věrného fanouška Mochtínského fotbalu - čest jeho památce !

     Poslední rozloučení se zesnulým panem Ladislavem Trochem bude ve čtvrtek 30.srpna 2018 v 11,15 hodin v obřadní síni krematoria města Klatov
Přidat komentář