V sobotu 16. června 2018 zakončilo naše "A" mužstvo mistrovskou fotbalovou sezonu 2017/2018 zápasem ve Zruči. Domácí měli jisté 2.místo v tabulce a tím zajištěný i postup do Krajského přeboru, byli jasnými favority utkání. Mochtínu nevyšel především 1.poločas, nakonec odjel s vysokou porážkou. V konečné tabulce I.A třídy však našemu týmu patří skvělé 6.místo (z 30 zápasů zisk 46 bodů a skore 63:66) a tím i jistota, že se v Mochtíně bude hrát tato druhá nejvyšší karjská soutěž i v dalším ročníku - blahopřejeme !

... I.A třída mužů - TJ Zruč - TJ Sokol Mochtín  7 : 2  (6:1)
Náš tým odjel do Zruče v oslabené sestavě, přesto se od něj očekával lepší výsledek. Domácí fotbalisté střílí úvodní gol již ve 3.minutě a v 17.min. vedou již  3:0 je prakticky rozhodnuto ! Vzápětí se sice podařilo našemu obránci Janu Žiakovi snížit na 3:1, ale to bylo z ofenzivy v 1.poločase vše. Tři lacinné branky v naší síti s mužstvem Mochtína pořádně "zacloumaly" . Hráči špatně přistupovali k hráčům s balonem, soupeř toho využil, do přestávky přidal další goly, vede již 6:1 ! Po přestávce se hra Mochtína výrazně zlepšila, hlavně pak v bránění, výsledek 1:1 II.poločasu odpovídal průběhu hry na hřišti. Hatrickem se v utkání prezentoval domácí kapitán Polák, kuriozitou u Mochtínského mužstva bylo, že za něj hráli tří Dolejšové (62 letý otec Jiří a jeho synové Jiří a Tomáš - komu se to povede ?). I přes porážku si Mochtín nakonec udržel 6.příčku v tabulce, což je zatím historicky nejúspěšnější umístění. Utkání řídil HR Kašpar Zdeněk, AR byli Schneider Josef a Klik Jiří, DS pak Hamouz Jaroslav, hráno bez karet, 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Dolejš Tomáš, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Dolejš Jiří, Šafránek Jan, Velek Tomáš, Jarabica Stanislav (61. Strejc Stanislav), Smolík Zbyněk, Cihlář Jaroslav, Pretzelmayer Jaroslav (74. Dolejš Jiří st.), branky : ŽIAK Jan, SMOLÍK Zbyněk po 1

...III.třída mužů - TJ Sokol Mochtín "B" - TJ Sokol Velký Bor  - nehráno, kontumace 3:0 ve prospěch domácího mužstva. Hosté z V.Boru k utkání nepřjeli, nedali tým dohromady. Vše v pátek 15.6.2018 v podvečer písemnou formou oznámili STK OFS Klatovy, která náš FO o této situaci obratem informovala s tím, že utkání bude kontumováno.

    A protože Nezamyslice dokázaly v posledním kole zvítězit 2:0 v Plánici, stávají se vítězi III.třídy ziskem 67 bodů, Mochtín "B" obsazuje 2. postupové místo v tabulce ziskem 65 bodů (z 26 zápasů) a skorem 104:27 !  I jemu patří blahopřání


   děkujeme oběma týmům za skvělou reprezentaci a fanouškům za celosezonní podporu !!!

 
Sledujte naše webové stránky, o další činnosti a akcích Vás budeme včas informovat.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit