Nedělní zápas (20.5.) I.A třídy mužů v Křimicích rozhodli ve svůj prospěch domácí fotbalisté již v 1.poločase. Náš tým se sice ve II. části hry zlepšil, ale na body nedosáhl. Ještě že mají naši fotbalisté nahrány body z podzimu 2017, jinak by měli záchranářské starosti. Zatím stále drží 6.příčku tabulky, ale v posledních 4 kolech potřebují ještě nějaké ty body uhrát.

I.A třída mužů  TJ Sokol Křimice - TJ Sokol Mochtín     3 : 1  (3:1).
První poločas patřil zcela jednoznačně domácím fotbalistům, náš tým nestíhal. Domácí jsou sice na sestupovém 14.místě tabulky, přesto byli fotbalovější, bojovnějí, důraznější, šli cílevědomě za vítězstvím. Do vedení poslal Mochtín Jiří Dolejš, když v 18.min. šikovně tečoval hlavou míč do sítě centrovaný z rohového kopu. Pak ale již stříleli goly jen domácí hráči. Ve 29. min. srovnává na 1:1 dorážkou V.Kuneš, o pouhou minutu později posílá Křimice do vedení Mašek, který zůstal ve vápně neobsazený, pohodlně zakončuje k tyči - 2:1. Mochtínu se vůbec nedaří a ve 39. min. znovu inkasuje. Tentokráte po prohraném autovém vhazování na půlce soupeře založili domácí rychlý brejk, který golově zakončuje T.Křen - Křimice vedou již 3:1 ! Po přestávce se náš tým sice zlepšil, vyrovnal hru, ale brankově se z našich hráčů nikdo neprosadil. Domácí se dostali 2x do brejkových akcí, ale ty jim zlikvidoval náš golman Petr Kodeš, výsledek se již neměnil. Rozhodčí Martin Valenta, AR Karel Maroušek, Tom. Doksanský, DS Viktor Paták, ŽK 1:4, ČK - O:1 (v 83. min. Vil. Pretzelmayer po 2 ŽK), 50 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Žiak Jan, Gajdušek David, Dolejš Tomáš, Dolejš Jiří, Smolík Zbyněk (46. Novák Zdeněk), Šafránek Jan, Pretzelmayer Viliam, Cihlář Jaroslav, Pretzelmayer Jaroslav (82. Velek Tomáš), Čeleda Jiří, branka : DOLEJŠ Jiří

TRENINKY :  muži - v úterý a pátek od 18,00 hodin

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit