A je tady další fotbalový víkend. V sobotu 5.května odehraje naše áčko další zápas I.A třídy - tentokráte v Plzni s Košutkou. V neděli odehraje naše st. přípravka od 10,00 hod. turnaj v Lubech, odpoledne se pak v Mochtíně bude hrát zápas III.třídy mužů Mochtín B - Hrádek B.

O státním svátku, v úterý 8. května je na programu 46. Mochtínský přespolní běh, na který zveme nejen naše členy, ale i celou širokou sportovní veřejnost.

SOBOTA 5.5.2018

od 17,00 hod. v Plzni - I.A třída mužů TJ Košutka - Sokol Mochtín.
Z Mochtína je odjez v 15,05, z Klatov od pošty pak v 15,15 hod.

NEDĚLE 6.5.2018

od 10,00 hod. v Lubech - Turnaj st. přípravek za účasti týmů : Luby A, Bolešiny, Mochtín, Strážov

od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín B - Svatobor Hrádek B

ÚTERÝ 8.5.2018

od 10,00 hod. v Mochtíně -
46. Mochtínský přespolní běh.
       Tradiční akce naší Tělovýchovné jednoty, která je určena nadšencům běhání od 3 let až po veterány. Prezentace závodníků je u kabin v den konání od 8,45 do 9,45 hod., v 9,50 h. je plánováno slavnostní zahájení, v 10,00 hod. pak bude odstartován již první běh.
      Propozice běhu i časový rozvrh závodu najdete též na našem webu v dokumentech.

Věřím, že se Mochtínského běhu zúčastní co nejvíce našich dětí, dorostu i dospělých, kdo nepoběží, ten může pomoci s organizací !!! Hlaste se předem K.Šotovi, rád Vám nějaký úkol přidělí.