Sobotní zápas (28.4.) I.A třídy Mochtín - Nepomuk zvládli v Mochtíně lépe hosté, kteří vyhráli 2:1, oplatili tak našemu týmu podzimní porážku z Nepomuku. Byl to souboj o 4.místo tabulky, náš tým drží stále 5.příčku.   Naše st. přípravka se zúčastnila dalšího turnaje - tentokráte ve Švihově.

I.A třída mužů - Sokol Mochtín - FK Nepomuk  1:2 (0:1).
   Hosté mají na jaře 2018 výbornou formu a potvrdili ji i v Mochtíně. Náš tým hrál vyrovnanou partii, opticky měl více ze hry, ale v ofenzivě byli hosté lepší a hlavně produktivnější. Skore otevřel ve 24. min. hostující Michal Baran, který dostal ideální centr za beky a v zakončení se nemýlil - 0:1. Ve 32. min. přišel další jednoduchý průnik hostujícího útočníka, skvělým zákrokem podržel Mochtín golman Kodeš, stejně tak i ve 42.min., kdy zachraňoval své mužstvo po ztrátě míče Ji.Čeledy před vlastním trestným územím. Na druhé straně měl náš tým zásluhou Jar. Pretzelmayera i Zb. Smolíka několik slibných průniků po křídlech, ale k samotnému zakončení se naši hráči prakticky nedostali. Důrazná a precizně bránící obrana hostů vždy odvrátila i několik nebezpečných střel a průdkých centrů z VPK, které zahrával za Mochtín převážně Jiří Čeleda. Mochtín nastoupil do II.poločasu s velkým odhodláním výsledek změnit, ale již ve 47.min. přichází další brejková akce hostů. Rychlý a důrazný Knapp vyhrál souboj s našim obráncem J.Žiakem (s viditelným faulem, který však HR neodpískal) a svůj solo nájezd na našeho golmana proměňuje v druhý gol hostů ! Nepomuk byl na koni, v 55. a v 71. min. měl další slibné příležitosti na další gol, ale "Kody" držel Mochtín nad vodou. Závěr ale patřil Mochtínu, který stupňoval tlak, hosté se zatáhli, bránili dvoubrankové vedení. V 73.min. vytáhnul hostující golman Baroch umístěnou střelu Ji. Čeledy na RK, v 75.min. ale již kapituloval, když po dalším RK Mochtína snižuje zblíska hlavou na 1:2 David Gajdušek. Kontaktní gol přinesl velkou naději. Mochtín je v další části hry ve velkém tlaku, chce vyrovnat. Nejblíže tomu byl v 77.minutě Jan Žiak, který si naběhl na přesný centr J.Cihláře z VPK, ale jeho golovou hlavičku zázračně vyráží na RK hostující golman !  Pak přichází velká série rohových kopů Mochtína, ale obrana hostů drží pevně. Naopak, po jednom z nich, v 85.min. se hosté dostávají do brejku a přečíslení, golové zakončení však opět náš golman likviduje, drží naději. Všichni hráči Mochtína se snaží, bojují alespoň o remisu. Konec zápasu se však nezadržitelně blíží, hosté výhru udrželi, z Mochtína si odváží všechny 3 body, se 44 body drží 4.místo, Mochtín se 40 body zůstává na 5. příčce tabulky.Rozhodčí Liškutin Ant. - AR Mazanec M., Duspiva Vá., DS Havlík Václav, ŽK , 112 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Dolejš Tomáš, Bejvl Jakub, Žiak Jan (84. Novák Zdeněk), Gajdušek David, Smolík Zbyněk, Dolejš Jiří, Velek Tomáš, Čeleda Jiří, Šafránek Jan (62. Cihlář Jaroslav), Pretzelmayer Jaroslav (46.min. Pretzelmayer Viliam), branka : GAJDUŠEK David

TRENINKY mužů budou tentokráte ve středu a pátek od 18,00 hod.

TRENINK ml. a st. přípravky
bude tentokráte v úterý 1.5. již od 15,00 hod. a ve čtvrtek od 16,30 hod.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit