Dnes - ve čtvrtek 8.března 2018 bylo předsedou STK PKFS našemu vedení klubu potvrzeno, že úvodní zápas mistrovského jara 2018 I.A třídy mužů mezi TJ Žichovice a TJ Sokol Mochtín se ruší !

Měl se odehrát v sobotu 10. března od 14,30 hod. v Žichovicích, ale tam je prý po oblevě nezpůsobilý terén hřiště. STK PKFS v Plzni nyní čeká na vzájemnou dohodu obou klubů, která musí stanovit náhradní termín odehrání.      Znamená to, že  "A" muži hrát v SO 10.3.2018 nebudou (!), nový termín jim (i Vám fanouškům) včas na tomto webu oznámíme.

.. v neděli 11.3.2018 
se však plánované přípravné utkání Sokol Mochtín "B" - SK Bolešiny uskuteční a to na hřišti v Hrádku u Sušice od 15,00 hod. . Společný odjezd auty od kabin z Mochtína bude ve 13,45 hodin, upřesnění nominace hráčů bude na zítřejším - pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

Jen připomínám  některým hráčům, kteří nesplnili svoji členskou povinnost a neuhradili ještě členské příspěvky za I.pol. roku 2018, aby tak učinili obratem, nejlépe již při pátečním treninku, nebo při následném fotbalovém zápase.   Děkuji

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit