Zimní příprava našich fotbalistů (juniorů a mužů) probíhá dle plánu, ale za zcela jarních podmínek. Počasí připomíná spíše duben, trenuje se v tělocvičně v KT a na treninkovém hřišti v Mochtíně zatím bez sněhu a za plusové teploty na velice solidním terénu.
    Za sněhem "vyráží" naši fotbalisté až tento čtvrtek 1.února a to do Prášil, kde až do neděle 4.2. dopoledne bude probíhat společné zimní soustředění. Po obědě se pak přesunou do Chanovic, kde soustředění zakončí 1. jarním přípravným zápasem.
    Od 14,00 hod. jim bude soupeřem domácí tým Haas Chanovice, přední tým I.B třídy, skupiny "B".

K dalšímu zápasu pak pojede naše áčko mužů do Plzně a to v sobotu 10. února 2018, kde od 10,00 hod. na hřišti Senco Doubravka s UMT odehraje utkání 1.kola Poháru PKFS s TJ Přeštice "B" !
Přidat komentář