O následujícím víkendu 18. a 19. listopadu 2017 je na pořadu poslední podzimní kolo mistrovských fotbalových soutěží Plzeňského kraje. Mochtínské áčko mužů mělo hrát v sobotu 18.11. doma v Mochtíně s TJ Zruč, ale hřiště je v neregulérním stavu - podmáčené, rozbité z posledního utkání, nelze ho v současné době připravit pro mistrovský zápas. A tak se bude uvedený zápas hrát (po dnešním schválení na PKFS) na hřišti ve Velkých Hydčicích, které jsme tam v předstihu zajistili.

... I.A třída mužů, SO 18.11. od 13,30 hod. ve Velkých Hydčicích - Sokol Mochtín - TJ Zruč.
K utkání odjíždíme z Mochtína od hřiště již v 11,50 hod., nominace bude provedena na pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.
      Bude to souboj dvou předních týmů tabulky a to 3. Mochtína s 2. Zručí, hrát by se mělo na suchém terénu, který je ve V.Hydčicích celoročně, k vidění by měl být kvalitní fotbal !

   Srdečně na něj zveme všechny příznivce Sokola Mochtín i širokou sportovní veřejnost !

Připomínám, že po návratu z V.Hydčic proběhne v Mochtíně ve Fotbalce společné posezení Mochtínských fotbalistů i jejich fanoušků - d o k o p n á  !  Jste srdečně zváni !!!
Přidat komentář