Příjemné slunečné počasí provázelo v sobotu 14. října fotbalový duel III.třídy mužů Mochtín B - Veřechov. Naše záloha vyhrála 3:1, stále drží 2.místo v tabulce III.třídy, ale žádný oslnivý fotbal tentokráte nepředvedla. Řada hráčů zahrála pod své možnosti a to se projevilo na celkovém dojmu.
    
S výhrou i porážkou se prezentovala naše st. přípravka v Lubech na turnaji, o příštím víkendu zajíždí k dalšímu turnaji do Horažďovic, fotbalový mistrovský podzim 2017 pak završí 28.10.2017 na domácím turnaji v Mochtíně.

III. třída mužů  -  Sokol Mochtín "B" - Sokol Veřechov     3 : 1  (2:0).
   Naše béčko vítěznou sérii neporušilo ani na domácím hřišti proti Veřechovu. Již v úvodní minutě posílá Mochtín do vedení Tomáš Vlk, kterému na gol ideálně přihrál Jar. Pretzelmayer. V 7.min. se po střele J.Pretzelmayera dostává k vyraženému míči opět T.Vlk a zblízka ho posílá  do sítě - Mochtín vede již 2:0 ! Kdo čekal, že hosté odjedou s debaklem (a to byla většina Mochtínských fanoušků), ten se mýlil. Rychlé vedení totiž našemu týmu spíše ublížilo, než-li mu pomohlo. Řada hráčů naší zálohy následně slevila ze svého výkonu, přestalo se dařit v kombinaci, soloakce k ničemu nevedly, chyběla i přesnější koncovka. Veřechov se oklepal, postupně vyrovnával hru, ve druhém poločase byl (hlavně ve středu hřiště) dokonce lepším mužstvem. Ještě že stačil dát jen jeden gol (z penalty za ruku v 64.min.) ! V 72. min. se přece jen golově, po úniku zleva, golově prosadil Jar. Pretzelmayer, upravil na konečných 3:1. Tři body  sice zůstaly v Mochtíně, ale pochvalu za kvalitní výkon si z našeho týmu zaslouží snad jen dva hráči - kapitán Jiří Podráský a Jan Šafránek + golman Jakub Hadáček, ostatní k němu měli hodně daleko. Rozhodoval Miroslav Sedlmaier, ŽK 1:0, 50 diváků. Sestava : Hadáček Jakub, Švátora Petr (67. Švátora Jiří), Strejc Stanislav, Šafránek Jan, Podráský Jiří, Novák Zdeněk (29. Troch Roman), Peleška Jiří (46. Lorenc Pavel), Kolář Jiří, Kašpar Lubomír (46. Šot Ondřej), Vlk Tomáš, Pretzelmayer Jaroslav (77. Kanta Tomáš), branky : VLK Tomáš - 2, PRETZELMAYER Jaroslav - 1


V NEDĚLI 15.10.2017

zajíždí naše áčko mužů do TLUMAČOVA, na horkou půdu domácího Startu, který vede (před Mochtínem) tabulku I.A třídy !!! Bude to přímý souboj o čelo tabulky, přijeďte naše fotbalisty povzbudit v důležitém souboji o bodyz našeho celku patří snad jen

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit