Úspěšnou bodovou sérii áčka mužů Sokola Mochtín nepřerušil ani Nepomuk. Ve vzájemném souboji - (v sobotu 30.září) sice 2x vedl, ale Mochtín stačil vždy vyrovnat a v 77. min. golem kapitána Jiřího Dolejše rozhodl utkání ve svůj prospěch.  Mochtín nasbíral z osmi odehraných zápasů 20 bodů v tabulce I.A třídy se posunul již na 1.místo před Tlumačov, který má ale zítřejší utkání k dobru (doma s FK Svéradice) a do čela tabulky se pravděpodobně opět vrátí.

... I.A třída mužů - 30.9.2017 - FK Nepomuk - Sokol Mochtín   2 : 3  (1:1).
První poločas byl naprosto vyrovnaný, oba týmy hrály otevřený, útočný fotbal, ale  branek se diváci dočkali až před přestávkou. První chybu Mochtína v obranné činnosti potrestal ve 39.min. domácí kanonýr Michal Baran. Na gol mu doslova "namazal" náš mladíček Tomáš Velek - 1:0. Mochtín zabral, nepříznivý stav se našim hráčům vůbec nelíbil. Ve 42.min. ještě vytáhl domácí golman Baroch golovou hlavičku našeho Jakuba Bejvla na rohový kop, ale po něm se dostává k zakončení zblíska Jan Žiak a srovnává na 1:1. Po přestávce ale začali lépe domácí fotbalisté. Měli převahu i zakončení a v 56.min. dokázali nevýrazný výkon Mochtína potrestat golem Kozáka, který posílá Nepomuk do vedení 2:1. V 59.min. mohli domácí své vedení navýšit, ale náš golman byl proti. Od této chvíle ale začali naši hráči šturmovat, nechtěli se s porážkou smířit. Zápas nakonec otočili ve svůj prospěch, pomohli k tomu i střídající hráči. V 73.min. se po centru J.Bejvla z VPK  dostává k zakončení čerstvě nastoupivší Tomáš Dolejš a umístěnou střelou pod břevno srovnává na 2:2.Domácí jsou zaskočeni, Mochtín má naopak hru ve své moci a další šance na gol !  V 75. min. zakončuje z hranice velkého vápna (po zpětné přihrávce T.Babky) náš kapitán Ji. Dolejš, ale domácí golman zázračně vyráží míč na roh.  Po dalším centru T,Babky se ale náš kapitán již hlavou nemýlí "Angličanem" posílá Mochtín v 77.min. do vedení 3:2 ! Nepomuk se pak snažil o vyrovnání, ale bylo to od něj dost křečovité, naopak z dalších brejků mohl náš tým své vítězství ještě navýšit. Skore se neměnilo, Mochtín si odvezl domů všechny tři body - zaslouženě !!! Utkání odřídil pan Kříž Lukáš, AR byli Schneider Josef a Čermák Vladimír, DS Bláha Vladimír, ŽK 0:2, ČK 1:0 (Kalabza Jos.), 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bejvl Jakub, Gajdušek David, Cihlář Jaroslav, Žiak Jan, Velek Tomáš (62. Staněk Pavel), Dolejš Jiří, Pretzelmayer Viliam, Babka Tomáš, Pretzelmayer Jaroslav (71. Dolejš Tomáš), Smolík Zbyněk, branky : ŽIAK Jan, DOLEJŠ Tomáš, DOLEJŠ Jiří

V NEDĚLI 1.10.2017


se od 13,00 hod. hraje v Mochtíně TURNAJ starších přípravek (Mochtín, Plánice, Švihov)

od 16,00 hod. mistrovské utkání III.třídy mužů Mochtín "B" - Nýrsko "B".

TRENINKY mužů
budou i v dalším týdnu 3x a to v úterý, středu a pátek od 18,00 hodin

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit