Pěkným výkonem a zaslouženým vítězstvím si náš "B" tým mužů spravil v sobotu 23.9.2017 chuť ve Velharticích, kde porazil místní Arbo 7:2. Soupeři tak oplatil porážku z minulé sezony, kdy na jaře 2017 Velhartice v Mochtíně "ukopaly" též tři body.

... III.třída mužů - Arbo VElhartice - Sokol Mochtín "B"      2 : 7  (1:5). Náš tým doznal o proti minulému (nepovedenému) utkání na domácím hřišti několika (vynucených) změn, přesto se jeho výkon nezhoršil, právě naopak. Mužstvo podalo kolektivní, bojovný výkon a to hlavně v 1.poločase, ve kterém se prakticky rozhodlo o vítězi. Ve druhé části hry domácí mužstvo zahustilo obranný val, přes který se již naši střelci prosazovali jen těžce. I tak je ale výsledek jednoznačný. Brankově se tentokráte zaskvěli dva naši hráči svým hatrickem a to Tomáš Vlk a Jan Šfaránek. Rozhodčí Rubáš Jakub z Klatov, ŽK 3:1, 60 diváků. Sestava Mochtína : Hadáček Jakub ( 85. Pavlík Jaroslav), Bejvl Jakub, Peleška Jiří, Zajíc Mirek, Podráský Jiří, Lorenc Pavel, Kašpar Lubomír, Kolář Jiří (46. Pretzelmayer Jaroslav), Strejc Stanislav, Šafránek Jan, Vlk Tomáš, branky : VLK Tomáš 3, ŠAFRÁNEK Jan - 3 (z toho 1x z p.kopu), LORENC Pavel  1, za domácí se 2x prosadil Pavel Poledník, kterého naši obránci ani tentokráte neuhlídali.

Zítra - v neděli 24.9.2017

... se hraje v Mochtíně od 16,30 hod. utkání I.A třídy mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol KRALOVICE

Bude to bitva dvou předních týmů o čelo tabulky I.A třídy - přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit